HBO’nun The Last of Us 2. Sezonu 2025’te Yayınlanacak

Bu yılın başında HBO’nun Bizden geriye kalanlar geliştirici Naughty Dog’un eleştirmenlerce beğenilen ve hayranların favorisi olan PlayStation’a özel oyunu başarılı bir şekilde TV ekranında hayata geçirdi. 1. Sezon prömiyeri, HBO’nun 2010’dan bu yana en büyük ikinci çıkışıydı ve ikinci bölümü de rekorlar kırdı. HBO, dizinin galasından yaklaşık üç hafta sonra açıkladı Bizden geriye kalanlar ikinci […]

HBO’nun The Last of Us 2. Sezonu 2025’te Yayınlanacak

Bu yılın başında HBO’nun Bizden geriye kalanlar geliştirici Naughty Dog’un eleştirmenlerce beğenilen ve hayranların favorisi olan PlayStation’a özel oyunu başarılı bir şekilde TV ekranında hayata geçirdi. 1. Sezon prömiyeri, HBO’nun 2010’dan bu yana en büyük ikinci çıkışıydı ve ikinci bölümü de rekorlar kırdı. HBO, dizinin galasından yaklaşık üç hafta sonra açıkladı Bizden geriye kalanlar ikinci sezonunu alacaktı. Ve şimdi yeni bir özellik sayesinde Son teslim tarihi Rapora göre çekime gelecek yıl başlayacağını ve 2025’te gösterime gireceğini biliyoruz.

Son teslim tarihi Bunu, HBO patronu Casey Bloys’un basına 2. Sezonun önümüzdeki yılın başlarında üretime geçeceğini ve 2025’te prömiyerini hedefleyeceğini söylediği New York’taki bir haber etkinliğinde öğrendi. Ne yazık ki Bloys’un sezon hakkında söylediği tek şey bu. Fakat belirtildiği gibi Son teslim tarihiDizinin ortak yaratıcısı ve yönetici yapımcısı Craig Mazin, bu yazın başlarında grev öncesi ekibin bazı işleri halledebildiğini açıklayarak ilk bölümün zaten yazıldığını ekledi.

Mazin, “Aslında oldukça ilerleme kaydettik, harika gidiyorduk” dedi. Son teslim tarihi. “[The Last of Us game co-creator Neil Druckmann] ve ben oturup konuşuyordum [The Last of Us Part II co-writer Halley Gross] ve küçük odamızda bizimle birlikte olan yeni yazar Bo Shim – kesinlikle mini bir oda değil çünkü bize tam anlamıyla yeşil ışık yakıldı, biz gerçek bir gösteriyiz ve çünkü o mini oda saçmalığından nefret ediyorum.”

İlk sezonunu düşünürsek Bizden geriye kalanlar Left Behind DLC’si de dahil olmak üzere ilk Last of Us oyununun olaylarını ele aldığından, dizinin 2. Sezonunun The Last of Us Part II’ye dalacağı açık. Hepimiz hala Abby ve Lev’i kimin oynayacağı gibi bazı oyuncu seçimi duyurularını bekliyoruz, ancak bu muhtemelen oyuncu ve yazar grevleri bitene kadar gerçekleşmeyecek.

Bu arada oku oyun Bilgilendiricisi The Last of Us Part 1 incelemesini ve ardından The Last of Us Part II incelememizi okuyun.

[Source: Deadline]


Sizce The Last of Us Part II’de 2. Sezon ne kadar ilerleyecek? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow