En iyi kulaklık fırsatı: Beats kulaklıklarda %47’ye varan indirim

25 Aralık’tan önce Amazon’da satışa sunulacak kulaklıkları hediye edin. Günün en iyi Beats Earbuds fırsatları Kulaklıklar, tatil hediyelerinin vazgeçilmezidir: Küçük bir paket, sevdiklerinizin en sevdikleri müzik ve podcast’leri deneyimlemeleri için yeni bir yolun kilidini açar. Amazon’da Beats kulaklıklarda bugün yapılan indirim sayesinde bu sıcak bilet ürünlerini 25 Aralık’a kadar (teşekkürler Prime) listenizden çıkarmak için hala […]

25 Aralık’tan önce Amazon’da satışa sunulacak kulaklıkları hediye edin.

Günün en iyi Beats Earbuds fırsatlarıBeats Powerbeats Pro Kablosuz Kulaklıklar

Beats Studio Buds

Beats Fit Pro

Kulaklıklar, tatil hediyelerinin vazgeçilmezidir: Küçük bir paket, sevdiklerinizin en sevdikleri müzik ve podcast’leri deneyimlemeleri için yeni bir yolun kilidini açar. Amazon’da Beats kulaklıklarda bugün yapılan indirim sayesinde bu sıcak bilet ürünlerini 25 Aralık’a kadar (teşekkürler Prime) listenizden çıkarmak için hala zamanınız var.

Amazon, Beats Studio Buds+’tan Beats Fit Pro’ya kadar, Beats’in en popüler kulaklıklarından bazılarında bugün 22 Aralık’ta bir indirim gerçekleştiriyor. İndirim, son dakika tatil alışverişi için tam zamanında geliyor ve 90 dolara varan tasarruf sağlıyor. Bu arada Beats Studio Buds şimdiye kadarki en düşük fiyatı olan 79,95 dolarda bulunuyor.

En iyi gürültü önleyici kulaklık teklifi

Neden bunu seviyoruz?

Beats, Beats Studio Buds+’ı piyasaya sürdüğünde kendi gürültü engelleme oyununun seviyesini yükseltti. Bu güçlü kulaklık başlıkları, orijinal Beats Studio Buds’a ve arka plan gürültüsünün daha iyi filtrelenmesine yardımcı olan üç kat daha büyük mikrofonlara kıyasla 1,6 kat daha fazla aktif gürültü engelleme özelliği sunar. Bu kulaklıklar aynı zamanda 36 saatlik en etkileyici pil ömrüne sahiptir ve bu da onları seyahat için mükemmel bir kulaklık haline getirir.

En iyi egzersiz kulaklıkları fırsatı

Neden bunu seviyoruz?

Hayatınızdaki fitness tutkunları için bir hediyeye ihtiyacınız varsa, bir çift Beats PoweBeats Pro kablosuz kulaklıktan başkasına bakmayın. Tere ve suya dayanıklıdırlar, bu da onları zorlu egzersizler için tercih edilir kılar. Ayrıca, güvenli bir şekilde oturan kulak kancaları, en aktif olduğunuzda bile kulaklarınızın yerinde kalmasına yardımcı olur. Çevresel ses uzamsal ses ve 9 saatlik pil ömrüyle bu kulaklıklar hızla günlük rutininizin bir parçası haline gelecektir.

Mashable Fırsatları

En iyi bütçe dostu kulaklık teklifi

Neden bunu seviyoruz?

Beats Studio Buds %47 indirimli olarak satışta tüm zamanların en düşük fiyatı yalnızca 79,95$ bugün Amazon’da. Ortalama fiyatı 111,58 Dolar ve liste fiyatı 149,95 Dolar olan bu kulaklıkları 100 Doların altında bir fiyata almak büyük bir başarı. Beats Studio Buds+, gelişmiş özellikler açısından bu modelin en iyisi olsa da, orijinal Beats Studio Buds, özellikle bu fiyata değer sunan, kaliteli, gürültü önleyici kulaklıklardır.

Konfor anlaşması için en iyi kulaklıklar

Neden bunu seviyoruz?

Konfor bir numaralı önceliğinizse Beats Fit Pro’ya bakın. Bu kulaklıklar, Beats’in imzası niteliğindeki gerçek kablosuz gürültü engelleme teknolojisini ve mekansal ses yeteneklerini paylaşıyor ve aynı zamanda genel uyumu ve konforu artıran bir tasarımı da öne çıkarıyor. Her kulaklıktaki güvenli bir şekilde oturan kanat uçları kulaklarınıza uyum sağlayarak kulaklıklarınıza daha fazla stabilite kazandırır; yumuşak, özelleştirilebilir kulak uçları ise kulaklıklarınızın sizin için doğru boyutta olmasını sağlar.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow