Ed Gelecek Ay Street Fighter 6’ya Bir Delik Açacak

Street Fighter 6 üçüncü DLC dövüşçüsünü Şubat ayında alıyor ve sırada psiko-güçlü boksör Ed var. Ed ilk kez Street Fighter IV’te tanıtılmış olsa da Street Fighter V’e kadar oynanabilir bir dövüşçü olmadı (Sezon 2 karakter listesine dahil). Balrog’un himayesi altındaki kişi, M. Bison’un sahip olduğu psiko güçlerin aynısına sahip, ancak çok şükür ki kötü bir […]

Ed Gelecek Ay Street Fighter 6’ya Bir Delik Açacak

Street Fighter 6 üçüncü DLC dövüşçüsünü Şubat ayında alıyor ve sırada psiko-güçlü boksör Ed var.

Ed ilk kez Street Fighter IV’te tanıtılmış olsa da Street Fighter V’e kadar oynanabilir bir dövüşçü olmadı (Sezon 2 karakter listesine dahil). Balrog’un himayesi altındaki kişi, M. Bison’un sahip olduğu psiko güçlerin aynısına sahip, ancak çok şükür ki kötü bir deha değil. Ancak bu onu daha az acımasız yapmıyor ve aşağıdaki sinema fragmanında onu Mad Gear çetesi üyeleriyle dolu bir metro vagonunu temizlerken izleyebilirsiniz.

Ed, Street Fighter 6’ya 1. Yıl karakter geçişinde daha önce piyasaya sürülen Rashid ve AKI’nin (Akuma’yı 1. Yıl’ın son dövüşçüsü olarak bırakıyor) yanında üçüncü dövüşçü olarak katılıyor ve hikaye odaklı Dünya Turu modunda da yer alacak. Daha fazla bilgi için Game Informer’ın Street Fighter 6 incelemesine göz atın ve 2023’ün En İyi 10 Oyunu sıralamasında nerede yer aldığını görün.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow