Elektrikli Fiat 500e Amerika’ya Geri Dönüyor

Fiat ve Stellantis, yeni 500e için herhangi bir teknik özellik açıklamamış olsa da, marka 2024’ün ilk çeyreğinde satışa sunulacağını duyurdu. : “Yeni 500e karşı konulamaz derecede havalı, küçük ve İtalyan; en üst düzey moda aksesuarı. Eğer istiyorsanız, elektrik kullanmalısınız çünkü Kuzey Amerika’da ancak bu şekilde sunulacak.” Bundan daha net olamaz. Lansmanıyla birlikte 500e, Stellantis’in Amerika… Okumaya devam et Elektrikli Fiat 500e Amerika’ya Geri Dönüyor

Elektrikli Fiat 500e Amerika’ya Geri Dönüyor

Fiat ve Stellantis, yeni 500e için herhangi bir teknik özellik açıklamamış olsa da, marka 2024’ün ilk çeyreğinde satışa sunulacağını duyurdu. : “Yeni 500e karşı konulamaz derecede havalı, küçük ve İtalyan; en üst düzey moda aksesuarı. Eğer istiyorsanız, elektrik kullanmalısınız çünkü Kuzey Amerika’da ancak bu şekilde sunulacak.” Bundan daha net olamaz.

Lansmanıyla birlikte 500e, Stellantis’in Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk EV’lerinden biri olacak, Dodge’un EV güçlü arabası ve yaklaşan EV Ram kamyonu ile birlikte. Yeni EV’nin lansmanını kutlamak için Fiat, elektrikli otomobilin üç özel bir kereye mahsus sürümünü yapmak için Giorgio Armani, Kartell ve Bvlgari’den tasarımcılarla çalıştı. Fiat’a göre tasarımlar, 500e’nin sürdürülebilir doğasını gösteriyor. Yeni araba, tüm tasarımcı sürümleriyle birlikte Los Angeles Otomobil Fuarı’nda tam elektrikli görkemiyle sergilenecek.

Teknory