Embark Studio’nun Oynaması Ücretsiz Shooter Oyunu The Finals Şu Anda Çıktı

Embark Studios’un oynaması ücretsiz, takım tabanlı nişancı oyunu The Finals şu anda çıktı. Ekibin sürprizi oyunu The Game Awards 2023 sırasında başlattı. Birinci şahıs nişancı aksiyonunu şu anda PlayStation 5, Xbox Series X/S ve Steam üzerinden PC’ye indirip bu aksiyona geçebilirsiniz. Bu geceki sürpriz lansmanla, oyuncuları Las Vegas’ın parıltılı, gösterişli ve neon ışıklarına gönderen Finallerin […]

Embark Studio’nun Oynaması Ücretsiz Shooter Oyunu The Finals Şu Anda Çıktı

Embark Studios’un oynaması ücretsiz, takım tabanlı nişancı oyunu The Finals şu anda çıktı. Ekibin sürprizi oyunu The Game Awards 2023 sırasında başlattı. Birinci şahıs nişancı aksiyonunu şu anda PlayStation 5, Xbox Series X/S ve Steam üzerinden PC’ye indirip bu aksiyona geçebilirsiniz.

Bu geceki sürpriz lansmanla, oyuncuları Las Vegas’ın parıltılı, gösterişli ve neon ışıklarına gönderen Finallerin 1. Sezonu başladı. Bir basın açıklamasına göre bu yeni arena kumar makineleri, boksörler, UFO’lar ve daha fazlasıyla dolu.

Aşağıda kendiniz için The Finals sürpriz lansman fragmanına göz atın:

Yaratıcı yönetmen Gustav Tilleby bir basın bülteninde şöyle yazıyor: “Oyunların nasıl yapıldığını ve neye dönüşebileceğini yeniden hayal etmek için Embark’a başladık.” “Finals, piyasaya sürülen ilk oyunumuz ve bu vizyonun harika bir örneği. Finaller başka bir battle royale, askeri simülasyon veya taktiksel FPS değil; piyasada bunlardan çok sayıda var. Shooter oyunlarına tamamen yeni bir bakış açısı. “

Tilleby, topluluğun Finallere verdiği tepkiyi görmenin şaşırtıcı ve utanç verici olduğunu ekliyor. Ekip, oyunun artık yayında olduğunu ve yol boyunca sürprizler sunarken topluluk için harika bir deneyim sağlamaya odaklandığını söylüyor.

Finaller şu anda PlayStation 5, Xbox Series X/S ve Steam üzerinden PC’de çıkıyor.


Bu gece Finallere katılıyor musunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow