Embracer yöneticisi, yeniden yapılanmanın ‘nasıl kazanacağımız’ olduğunu söylüyor

Embracer Group’un geçici baş strateji sorumlusu Phil Rogers, şirketin yeniden yapılanma süreci hakkında konuştu ve bunun neden olduğu toplu işten çıkarmaların “ızdırap verici” olduğunu ancak “yeni ve ihtiyaç duyulan hedeflerimize ulaşmamız için gerekli bir şey” olduğunu belirtti. bir röportaj GamesIndustry.biz ile birlikte Rogers, yeniden yapılandırmanın “nasıl kazanacağımızla ilgili olduğunu” söyledi ve şirketin nasıl “daha yalın, […]

Embracer yöneticisi, yeniden yapılanmanın ‘nasıl kazanacağımız’ olduğunu söylüyor

Embracer Group’un geçici baş strateji sorumlusu Phil Rogers, şirketin yeniden yapılanma süreci hakkında konuştu ve bunun neden olduğu toplu işten çıkarmaların “ızdırap verici” olduğunu ancak “yeni ve ihtiyaç duyulan hedeflerimize ulaşmamız için gerekli bir şey” olduğunu belirtti.

bir röportaj GamesIndustry.biz ile birlikte Rogers, yeniden yapılandırmanın “nasıl kazanacağımızla ilgili olduğunu” söyledi ve şirketin nasıl “daha yalın, daha güçlü, daha odaklı ve daha odaklı” hale getirileceğinin değerlendirilmesi konusunda “işletme genelinde pek çok iyi görüşme yapıldığını” ekledi. – kritik olarak – “ızdırap verici” insan etkisine rağmen nakit kendi kendine yeterli.

“Yeniden yapılanma şu anda sektörde pek çok şey oluyor, ancak bunun olumsuz tarafı, tabii ki, insanlar üzerindeki etkisi” dedi. “Bu, Embracer’ın gerçekten önemsediği bir şey.

“Bu tür çalışan sayısını görmek acı verici bir süreç oldu [reduction]ancak yeni ve ihtiyaç duyulan hedeflerimize ulaşmanın bizim için gerekli bir şey olduğunu biliyoruz” diye devam etti. “Genel olarak iyi bir ilerleme kaydettik ve yolumuza devam ediyoruz.”

Embracer’ın son sayısında bunu belirtmekte yarar var. finansal rapor (16 Kasım’da yayınlandı), 30 Eylül 2023 itibarıyla yeniden yapılandırma programının şirketin işgücünün yaklaşık %5’ini azalttığını doğruladı, 904 kişi etkilendi o zaman. Dışarıdan bakıldığında, bunun kazanma olarak değerlendirilip değerlendirilemeyeceğini merak etmeden duramazsınız. Aynı raporda, yeniden yapılandırmanın “mevcut mali yılın sonuna kadar devam etmesi ve yatırım harcamalarını mali yılda yaklaşık 5 milyar SEK (yaklaşık 477 milyon $ / 380 milyon £) civarında bir seviyeye düşürmesinin beklendiği belirtildi. 2024/25.”

Etkilenenlerden bazıları şunları içerir: Crystal Dynamics’teki personel (en çok çalışmalarıyla tanınır) Mezar yağmacısı Ve Gex serisi), ayrıca Azizler Sırası Ağustos ayında kapatılan stüdyo Volition Games. İçinde ifade LinkedIn’de derhal kapatılacağını duyuran bir gönderi paylaşan Volition, müşterilerine destekleri için teşekkür etti ve şunları söyledi: “Her zaman kalbimizde olacaksın.”

Bugün Kara Cuma – en iyileri takip etmek için Kara Cuma oyun fırsatlarıderlememize mutlaka göz atın Kara Cuma video oyunu fırsatları güncel nesil oyunlarda harika fiyatlar için.

Teknory