2024 Mercedes-Benz CLE Coupe Daha Ulaşılabilir İki Kapılı Olarak Ortaya Çıktı

Dışarıdan, ızgarasında dev bir Mercedes yıldızı olan büyük bir coupe. Daha ne isteyebilirsin? Bu, mevcut CLA ve CLS kupalarından farklı bir tasarım kişiliğine sahip olmadığı anlamına gelmez. Mercedes’in tanımladığı gibi, CLE’nin ortalama bir “köpekbalığı burnu” ızgarasına inen uzun bir kaputu var. Ve CLS Coupe’den farklı olarak, CLE’nin sadece coupe’yi anımsatan bir taslağı değil, iki kapısı […]

2024 Mercedes-Benz CLE Coupe Daha Ulaşılabilir İki Kapılı Olarak Ortaya Çıktı

Dışarıdan, ızgarasında dev bir Mercedes yıldızı olan büyük bir coupe. Daha ne isteyebilirsin? Bu, mevcut CLA ve CLS kupalarından farklı bir tasarım kişiliğine sahip olmadığı anlamına gelmez. Mercedes’in tanımladığı gibi, CLE’nin ortalama bir “köpekbalığı burnu” ızgarasına inen uzun bir kaputu var. Ve CLS Coupe’den farklı olarak, CLE’nin sadece coupe’yi anımsatan bir taslağı değil, iki kapısı vardır.

İç mekan, modern bir Benz’den beklenebilecek tüm donanıma ve olanaklara sahiptir. Yeni başlayanlar için 17 hoparlörlü 710 watt Burmester ses sistemine sahip. İç ambiyans aydınlatması 64 renk yeteneğine sahiptir çünkü neden olmasın? Ve bilgi-eğlence, 11,9 inçlik bir orta ekran aracılığıyla görüntülenir. Sürücü, tüm okumalarını direksiyon simidinin arkasındaki 12,3 inçlik bir ekranda alır. Bilgi-eğlence sistemi, sesle kontrol uyumluluğu sunan Mercedes’in MBUX işletim sisteminde çalışır. Kullanıcı, yapay zeka teknolojisini kullanarak, otomobilin klima kontrol ayarlarını, ortam aydınlatmasını ve müziği istediğiniz temaya göre programlaması için “rutinler” oluşturabilir.

Teknory