En Çok Canlı Kanal Hangisinde?

FuboTV, öncelikle her şey dahil bir akışlı TV hizmeti olan kablo paketinizin yerine geçecek şekilde tasarlanmıştır. Bloktaki diğer bazı hizmetlerle karşılaştırıldığında, isteğe bağlı teklifleri o kadar sağlam değil, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz oldukça etkileyici bir canlı kanal dizisi ile bunu telafi ediyor. Pro-tier FuboTV paketinde 153 canlı kanal bulunur. Bu, büyük haber ağları, Comedy Central, […]

En Çok Canlı Kanal Hangisinde?

FuboTV, öncelikle her şey dahil bir akışlı TV hizmeti olan kablo paketinizin yerine geçecek şekilde tasarlanmıştır. Bloktaki diğer bazı hizmetlerle karşılaştırıldığında, isteğe bağlı teklifleri o kadar sağlam değil, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz oldukça etkileyici bir canlı kanal dizisi ile bunu telafi ediyor.

Pro-tier FuboTV paketinde 153 canlı kanal bulunur. Bu, büyük haber ağları, Comedy Central, FX ve MTV gibi eğlence, Nickelodeon ve The Disney Channel gibi çocuk programları ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her şey için spor kanalları gibi tüm temel kablo temellerini içerir. Elit katmanlı paket, MTV Classic ve Discovery Family gibi ek 53 alt kanal ve ayrıca 12 ekstra haber kanalı ekler. Premier katman paketi, her şeyin yanı sıra 9 farklı Showtime kanalı ekler. Bir yan not olarak, 52 İspanyolca kanal sağlayan özel bir Latino paketi de var. Paketlerden herhangi birine ek olarak, spor, haber ve eğlence için seçmeli eklenti paketleri de dahil edebilirsiniz.

Teknory