En İyi 5 McLaren Yarış Görünümü, Sıralamalı

2018, McLaren F1 arabalarının uzun yıllar süren alternatif renk şemalarından sonra turuncu bir dış görünüme geri döndüğünü gördü. Bu ek görünümlerin çoğu çekici tekliflerdi ve bir övgü notunu hak ediyor. Ancak, parlak turuncu McLaren görünümü hakkında özel olan bir şey var. 2018’de McLaren, bu modeli eski moda haline getirmek için her şeyi yaptı. Turuncu vurguların […]

En İyi 5 McLaren Yarış Görünümü, Sıralamalı

2018, McLaren F1 arabalarının uzun yıllar süren alternatif renk şemalarından sonra turuncu bir dış görünüme geri döndüğünü gördü. Bu ek görünümlerin çoğu çekici tekliflerdi ve bir övgü notunu hak ediyor. Ancak, parlak turuncu McLaren görünümü hakkında özel olan bir şey var.

2018’de McLaren, bu modeli eski moda haline getirmek için her şeyi yaptı. Turuncu vurguların siyah bir arabada gözle görülür bir etki yarattığı önceki yılın aksine, 2018 MCL33 tamamen turuncuydu. Stili tamamlamak için, Chandon’ın (California köpüklü şarap üreticisi) sponsorluk tonları, kaportanın parlak ve agresif turuncu rengiyle mükemmel bir şekilde eşleşen derin mavilerle kuyruk ve burun kanatlarını kaplıyor.

2018’de McLaren sadece arabanın dış stilini yenilemekle kalmadı, aynı zamanda ekip aynı zamanda gemiye bir Renault motoru getirerek, McLaren’in üç yıl üst üste umduğu sonuçları vermeyen Honda motorunu ortadan kaldırdı. siyah ve gri 2015 yinelemesindeki giriş). Takım yalnızca ilk beş Grand Prix’de 40 puan kazandı ve sonunda 2018 sezonunu altıncı sırada tamamladı. Öyle bile olsa, turuncu bir dış görünüme dönüş, büyük ölçüde McLaren’in piste yönelik yıllık ürününde merkezi bir demirbaş olarak kaldı.

[Featured image by Alberto-g-rovi via Wikimedia Commons | Cropped and scaled | CC BY 3.0]

Teknory