En İyi AirPods Black Friday fırsatları 2022

Yine yılın o zamanı – herkesin en büyük fırsatları aradığı yıllık alışveriş etkinliği Kara Cuma. Günün kendisi 25 Kasım, ancak anlaşmalar genellikle bundan günler önce başlar ve Siber Pazartesi’ye (28 Kasım) kadar devam eder. Apple’ın AirPods’ları ünlü popüler hediyeler ve seyahat arkadaşlarıdır ve çeşitli modeller genellikle yıl boyunca indirimdedir. Kara Cuma indirimleri yükselirken AirPods, AirPods […]

En İyi AirPods Black Friday fırsatları 2022

Yine yılın o zamanı – herkesin en büyük fırsatları aradığı yıllık alışveriş etkinliği Kara Cuma. Günün kendisi 25 Kasım, ancak anlaşmalar genellikle bundan günler önce başlar ve Siber Pazartesi’ye (28 Kasım) kadar devam eder. Apple’ın AirPods’ları ünlü popüler hediyeler ve seyahat arkadaşlarıdır ve çeşitli modeller genellikle yıl boyunca indirimdedir. Kara Cuma indirimleri yükselirken AirPods, AirPods Pro ve AirPods Max’te harika fırsatlar için gözünüzü dört açın.

Bunlar, şimdiye kadar çeşitli AirPods modellerinde bulduğumuz en iyi Kara Cuma fırsatları. Fırsatlar gelip geçtikçe bu sayfayı güncel tutacağız ve otomatik fiyat karşılaştırma araçlarımız da güncel fırsatları bulmanıza yardımcı olabilir.

Apple bir kez daha Kara Cuma’dan (25 Kasım) Siber Pazartesi’ye (28 Kasım) kadar uzanan dört günlük bir alışveriş etkinliği düzenliyor. Gerçek tasarruf yerine, satın alımlarla hediye kartları veriyor ve birçok AirPods modeli dahil:

  • AirPods (2. nesil), AirPods (3. nesil) ve Lightning Şarj Kutusu: 25$/25£
  • AirPods Pro (2. nesil): 50$/50£
  • AirPods Maks: 75$/75£

Kara Cuma 2022: En İyi AirPods fırsatları

Bu fırsatları grubun en iyisi olarak belirledik. Sık sık değişebilirler, bu yüzden satın almadan önce güncellenmiş fırsatları tekrar kontrol ettiğinizden emin olun.

ABD’deki fırsatlar:

İngiltere’deki fırsatlar:

Kara Cuma 2022: Son AirPods Pro fırsatları

2. nesil AirPods Pro, tıpkı birinci nesil model gibi görünür, ancak daha iyi ses verir, daha uzun pil ömrüne sahiptir ve birkaç hoşgeldin iyileştirmesi daha sunar. Bu yılın Ekim ayında yeni piyasaya sürülen Apple, bunları 249 $ / 249 £ ve büyük anlaşmaları elde etmek daha zordur, ancak bu yıl 20-30 $ tasarruf edebilmelisiniz. Çoğu alıcının yeni modelden eskisinden daha mutlu olacağını düşünüyoruz.

Apple artık birinci nesil AirPods Pro’yu satmasa da, stoklar tükenene kadar bunları çeşitli perakendecilerde bulabilirsiniz. Envanteri boşaltmak istedikleri için bazen onlar hakkında çok şey bulabilirsiniz.

En son AirPods fırsatları

Üçüncü nesil AirPod’lar, 2. nesil modele göre önemli bir yükseltmedir. Genellikle perakende 179 $ / 189 £ kablosuz şarj kutusuyla, ancak genellikle biraz daha ucuza bulabilirsiniz. Apple ayrıca kablolu Lightning kasalı bir modeli 169 dolara satıyor.

En büyük indirimler genellikle ikinci nesil AirPod’larda bulunur. Biraz modası geçmişler ve üçüncü nesil modelin neredeyse özelliklerine veya ses kalitesine sahip değiller, ancak bunları öncelikle müzik yerine telefon görüşmeleri için kullanmak istiyorsanız, çok para kazanabilirsiniz. Apple bunları satıyor 129 $ / 139 £ ancak bunları çok daha ucuza kolayca bulabilirsiniz.

99,99 $

Elma

129,00 $

En son AirPods Max fırsatları

Açıkçası, AirPods Max çok pahalı. Diğer tüketici odaklı kulak üstü gürültü önleyici kulaklıklarla karşılaştırıldığında yüzlerce daha fazla ödemeniz gerekebilir. Apple’ın fiyatı 549 $ / 549 £, ve 100 $ daha ucuza bulmak yeterince kolay, ancak iyi fiyat 400 $ / 400 £ altında olacaktır.

Kara Cuma 2022: Tüm Apple fırsatları

Özel toplamalarımızla, en iyi Kara Cuma fırsatlarından haberdar olun.

En iyi Black Friday 2022 MacBook fırsatları

En iyi Black Friday 2022 Mac fırsatları

En iyi Black Friday 2022 Apple Watch fırsatları

En iyi Black Friday 2022 iPad fırsatları

En iyi Black Friday 2022 iPhone fırsatları

En iyi Black Friday 2022 Apple TV fırsatları

En iyi Black Friday 2022 Mac monitör fırsatları

En iyi Black Friday 2022 SSD ve harici sabit disk fırsatları

Teknory