En iyi Amazon Echo fırsatı: Amazon Echo (4. nesil), Amazon’da %35 indirimle satışta

%35 TASARRUF EDİN: 28 Mart itibarıyla Amazon Echo (4. nesil), Amazon’da 64,99 ABD Doları karşılığında satışta(Yeni bir sekmede açılır)veya orijinal fiyatı olan 99,99$’dan %35 indirimli. Bu 35 dolarlık bir indirim. “Alexa, evimi akıllı bir eve çevir lütfen.” Henüz hoparlörden akıllı hoparlöre yükseltme yapmadıysanız, Amazon’un en yeni modelinde sizi ikna edebilecek bir fırsat var. 28 Mart […]

%35 TASARRUF EDİN: 28 Mart itibarıyla Amazon Echo (4. nesil), Amazon’da 64,99 ABD Doları karşılığında satışta(Yeni bir sekmede açılır)veya orijinal fiyatı olan 99,99$’dan %35 indirimli. Bu 35 dolarlık bir indirim.


“Alexa, evimi akıllı bir eve çevir lütfen.” Henüz hoparlörden akıllı hoparlöre yükseltme yapmadıysanız, Amazon’un en yeni modelinde sizi ikna edebilecek bir fırsat var.

28 Mart itibarıyla Amazon Echo (4. nesil), Amazon’da 64,99 ABD Doları karşılığında satışta(Yeni bir sekmede açılır)veya orijinal fiyatı olan 99,99$’dan %35 indirimli. Deneyimsiz olanlar için Echo, Amazon’un şu anda dördüncü yinelemesinde olan orijinal akıllı hoparlörüdür ve bütçesini aşmadan evlerini yükseltmek isteyenler için harika bir seçenektir.

AYRICA BAKINIZ:

Amazon temel fırsatlarıyla bahar temizliğinin üstesinden gelin

Yeni 4. nesil model(Yeni bir sekmede açılır) yuvarlak şekli ve güncellenmiş hoparlör sistemi sayesinde daha iyi ses kalitesiyle eski seçenekleri geride bırakıyor. Ayrıca soru sormak, müzik çalmak ve diğer akıllı ev cihazlarını kontrol etmek için sesinizi kullanabilmeniz için Alexa teknolojisini kullanır. Dahili Zigbee akıllı ev merkezi ile uyumlu ışıkları, kilitleri ve sensörleri bile kontrol edebilir. Zamanlayıcılar, hatırlatıcılar ve alarmlar ayarlayabilir veya arkadaşlarınızı ve ailenizi arayabilirsiniz (Alexa uygulamasına veya kendilerine ait bir Echo cihazına sahip oldukları sürece), ayrıca başka bir odadaki bir konuşmayı almak için diğer Echo cihazlarına anında bağlanabilirsiniz. .

Evde sürekli müzik veya podcast dinleyenleriniz için Echo, Amazon Music, Apple Music, Spotify ve hatta SiriusXM ile uyumludur. Favori çalma listenizi hazırlayın ve favori ve en uygun fiyatlı akıllı hoparlörlerimizden biriyle müzik dinleyin.

Teknory