700 doların altında bir iPad Pro’yu nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır

TL;DR: Tam fiyat ödemek yerine yenilenmiş bir iPad Pro (256 GB, WiFi) alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) 999 $ yerine sadece 687,99 $ karşılığında. Bu %31’lik bir tasarruf demektir. Bilgisayarınızdan daha taşınabilir ve telefonunuzdan daha fazla güce sahip bir şeye ihtiyacınız varsa, bir tablet tam size göre. İster uzaktan çalışan biri olun, ister siz yemek yaparken […]

700 doların altında bir iPad Pro’yu nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır

TL;DR: Tam fiyat ödemek yerine yenilenmiş bir iPad Pro (256 GB, WiFi) alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) 999 $ yerine sadece 687,99 $ karşılığında. Bu %31’lik bir tasarruf demektir.


Bilgisayarınızdan daha taşınabilir ve telefonunuzdan daha fazla güce sahip bir şeye ihtiyacınız varsa, bir tablet tam size göre. İster uzaktan çalışan biri olun, ister siz yemek yaparken programlarınızı izleyen bir ebeveyn, ister sınıfa taşımak için hafif bir şeye, bir iPad Pro’ya ihtiyaç duyan bir öğrenci olun.(Yeni bir sekmede açılır) mükemmel bir eşleşme olabilir ve nereye bakacağınızı biliyorsanız tam fiyat ödemeniz gerekmeyebilir. Bu yenilenmiş 3. Nesil iPad Pro, yalnızca küçük kullanım belirtileri dışında mükemmel çalışır durumda, ancak yine de 999 ABD Doları olan normal MSRP’sinden 687,99 ABD Dolarına düşürüldü.

Çalışan ve harika görünen yenilenmiş bir iPad edinin

Bu profesyonelce restore edilmiş iPad Pro(Yeni bir sekmede açılır) yepyeni olmadığına dair yalnızca küçük işaretler dışında tamamen işlevsel olduğu onaylanmıştır. Kasada bir sıyrık veya çizik görebilirsiniz, ancak diğer her şey gayet iyi çalışıyor. Bu, en sevdiğiniz akış hizmetini alıp tam lamine 12,9 inç LED arkadan aydınlatmalı Liquid Retina ekranda birkaç bölüm maratonuna koşabileceğiniz anlamına gelir. Veya birkaç üretkenlik uygulaması indirin ve sekiz çekirdekli 2,5 GHz Apple A12X Bionic işlemciyi çalıştırın. Bunun yerine güzel bir kafeye getirebiliyorsanız, işinizi eve götürmenize gerek yok.

7 MP ön kamerayı kullanarak görüntülü sohbete geçin. Bluetooth 5.0, gizlilik için bazı kablosuz kulaklıkları bağlamanıza olanak tanır. HD fotoğraflarınızdan tam olarak yararlanan bir iOS tarayıcı uygulamasını indirerek evden çalışmanın getirdiği bazı donanım maliyetlerini atlamak için 12 MP ön kamerayı bile kullanabilirsiniz. 256 GB SSD’yi kullanın ve tüm dosyalarınızı yerel olarak depolayın.

Neredeyse tüm gün dayanan bir iPad ile çalışın veya oyun oynayın

Birlikte verilen güç kablosunu yanınızda getirmenize gerek yok. Tek bir şarj size 10 saate kadar üretkenlik veya oyun sağlayabilir.

Sınırlı bir süre için yenilenmiş bir 3. Nesil iPad Pro edinin(Yeni bir sekmede açılır) 687,99 $ (kayıtlı 999 $) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory