En iyi Amazon tablet fırsatı: 45 $ indirim için bir Fire HD alın

45 $ tasarruf edin: 4 Ağustos itibarıyla Amazon Fire Tablet HD (32 GB, 8 inç), Best Buy’da 99,99 dolardan 54,99 dolara indirimde. Yani %45 indirim. Tabletler düzenli kalmanın, önemli belgeleri okumanın ve hatta iş molalarında en sevdiğiniz içeriği yayınlamanın mükemmel yoludur. Taşıması daha hafiftir, bu da onları dizüstü bilgisayar taşıma zahmetine katlanmadan çevrimiçi olması gereken […]

En iyi Amazon tablet fırsatı: 45 $ indirim için bir Fire HD alın

45 $ tasarruf edin: 4 Ağustos itibarıyla Amazon Fire Tablet HD (32 GB, 8 inç), Best Buy’da 99,99 dolardan 54,99 dolara indirimde. Yani %45 indirim.


Tabletler düzenli kalmanın, önemli belgeleri okumanın ve hatta iş molalarında en sevdiğiniz içeriği yayınlamanın mükemmel yoludur. Taşıması daha hafiftir, bu da onları dizüstü bilgisayar taşıma zahmetine katlanmadan çevrimiçi olması gereken öğrenciler, işverenler ve gezginler için mükemmel kılar. İhtiyaçlarınız için bir tablet arıyorsanız, bu fırsat tam size göre olabilir.

4 Ağustos itibariyle, Amazon Fire HD tablet (2 GB RAM, 32 GB SSD, 8 inç, 2022) Best Buy’da 54,99 $’a satılıyor. Bu, 99,99 $’lık normal tam fiyattan 45 $ daha düşük – zaten diğer rakiplerden çok daha düşük. Bu düşük fiyat, Best Buy’ın 48 saatlik Flaş İndirimi sayesinde sağlanmıştır. 5 Ağustos 23:59 CT’de sona erer.

Best Buy, bu mükemmel fiyatın yanı sıra ücretsiz 6 aylık Norton 360 Deluxe (3 cihaz) koruması, 4 aylık Amazon Music ve 3 aylık YouTube Premium aboneliği sunuyor. Yalnızca yepyeni abonelerin bu ücretsiz hediyelerden yararlanabileceğini unutmayın.

Sağlam ve hafif yapı, hareketli yaşam tarzlarına öncülük eden çocuklar ve gençler için idealdir. Amazon HD Fire tablet, Audible, TikTok ve Spotify gibi popüler uygulamalarla önceden yüklenmiştir. Fire HD tabletin bu sürümü, önceki modellere göre %30’a kadar daha hızlı yanıt veren altı çekirdekli bir işlemci ile donatılmıştır.

Daha büyük dosyaları saklamanız mı gerekiyor? Bir mikro SD kart takarak bu tabletin belleğini 1 TB’a kadar yükseltebilirsiniz. Alexa hayranları, ek sesli kontrol seçenekleri için bu tableti çok yönlü ev asistanıyla senkronize edebilir.

Bu anlaşma yakında sona erecek ve çok dikkat çekeceği kesin. Flaş İndirim sürerken göz atın.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow