En iyi Apple fırsatı: 2017 iPad Pro paketi yalnızca 290$

TL;DR: 9 Kasım’a kadar yenilenmiş 2017 iPad Pro’yu (256 GB, Wi-Fi) 679 ABD doları yerine yalnızca 289,97 ABD dolarına satın alabilirsiniz; bu, %57 oranında tasarruf demektir. Ayrıca temperli cam ekran koruyucusu, kılıf ve şarj cihazıyla birlikte gelir. Bu hareketli dünyada tablet, iş ve eğlenceyi yanınızda taşımanın kolay bir yoludur. İster işe ister seyahate sık sık […]

En iyi Apple fırsatı: 2017 iPad Pro paketi yalnızca 290$

TL;DR: 9 Kasım’a kadar yenilenmiş 2017 iPad Pro’yu (256 GB, Wi-Fi) 679 ABD doları yerine yalnızca 289,97 ABD dolarına satın alabilirsiniz; bu, %57 oranında tasarruf demektir. Ayrıca temperli cam ekran koruyucusu, kılıf ve şarj cihazıyla birlikte gelir.


Bu hareketli dünyada tablet, iş ve eğlenceyi yanınızda taşımanın kolay bir yoludur. İster işe ister seyahate sık sık gidip gelin (tatil için ailenizi görmeye gitmek gibi), tablet, kullanışlı olması için gereken taşınabilirliği sağlar. Kara Cuma eziyetinden önce, bu yenilenmiş Apple iPad Pro ve aksesuar paketi 289,97 $ (normal 679 $) fiyatla, ancak yalnızca 9 Kasım’a kadar satışta.

Çok da uzak olmayan 2017’den itibaren bu iPad Pro, daha akıcı bir performans için 2,3 GHz Apple A10X Fusion işlemciyi çalıştırıyor. Çoklu görev için 4 GB RAM ve 256 GB geniş depolama alanına sahiptir. Ve gitmek istediğiniz yere giderken film, program veya video izlemek istiyorsanız, 10,5 inçlik ekran, LED arkadan aydınlatmalı, dokunmatik duyarlı Retina ekrana sahiptir ve bunu keyifli bir deneyim haline getirir.

Bağlantıda kalmanıza yardımcı olmak için Wi-Fi ve şahsen orada olamadığınızda arkadaşlarınız, aileniz ve iş arkadaşlarınızla görüntülü sohbet edebilmeniz için 7 MP FaceTime HD ön kamera ile birlikte gelir.

Bu arada, 12MP iSight arka kamera da hayatın özel anlarını fotoğraf ve videolarla yakalıyor. Ve bu iPad Pro, daha hızlı, daha akıcı 120Hz animasyona olanak tanıyan ProMotion teknolojisine sahiptir.

“B” sınıfı yenilenmiş derecelendirmeyle birlikte gelir. Bu, yeni gibi çalışmasına rağmen eğim/kasa üzerinde hafif aşınmalar, çizikler veya ezikler olabileceği anlamına gelir. Ancak yenilenmiş satın almak demek daha az e-atıkBu çevre için daha iyidir.

Kaliteden, performanstan veya kendiniz veya sevdikleriniz için değerden ödün vermeyin. Aksesuarlarla tamamlanan yenilenmiş iPad Pro ile dijital yaşam tarzınızı yükseltin.

Yenilenmiş Apple iPad Pro 10,5″ 256 GB’ı 9 Kasım saat 23:59’a (PT) kadar aksesuarlarla birlikte yalnızca 289,97 $ (kayıtlı olarak 679 $) karşılığında edinin.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow