En iyi Apple teklifi: Apple iPad’i (6. Nesil) 175 $ karşılığında yenileyin

TL;DR: 17 Eylül’den itibaren alabilirsiniz. yenilenmiş Apple iPad (6. Nesil) yalnızca 174,99 $ — bu, 209,99 $ olan normal fiyatından %16 indirim demektir. Hiç iPhone’unuzdan daha büyük bir cihaza ihtiyaç duyduğunuzu fark ettiniz mi? Örneğin, bir seyahattesiniz ve uçak veya trenle gideceğiniz yere doğru giderken fotoğraf çekmek, restoranlara bakmak ve birlikte film izlemek için daha […]

En iyi Apple teklifi: Apple iPad’i (6. Nesil) 175 $ karşılığında yenileyin

TL;DR: 17 Eylül’den itibaren alabilirsiniz. yenilenmiş Apple iPad (6. Nesil) yalnızca 174,99 $ — bu, 209,99 $ olan normal fiyatından %16 indirim demektir.


Hiç iPhone’unuzdan daha büyük bir cihaza ihtiyaç duyduğunuzu fark ettiniz mi? Örneğin, bir seyahattesiniz ve uçak veya trenle gideceğiniz yere doğru giderken fotoğraf çekmek, restoranlara bakmak ve birlikte film izlemek için daha büyük ekranlı bir tablet kullanabilirsiniz.

Yeni bir tablete bir servet harcamak gerçekten yapmak istediğiniz bir şey değilse, bu 6. Nesil iPad gibi yenilenmiş bir tablet almayı düşünebilirsiniz. Yalnızca 174,99 $ karşılığında satıştadır ve seyahat bütçenizi kısıtlamadan kolayca seyahat cihazınız olabilir.

Yüksek çözünürlüklü 9,7 inç Retina ekranla, yoldayken en sevdiğiniz filmlerin ve programların keyfini çıkarabilir ve 8 MP kamerayla çekilen fotoğraf ve videolarınızın net görüntülerini Instagram’da paylaşmadan önce görüntüleyebilirsiniz.

iPad (6. Nesil), hareket halindeyken birden fazla görevi kolayca gerçekleştirmeye olanak tanıyan Apple A10 Fusion çipiyle sorunsuz bir şekilde çalışır. Ayrıca tüm önemli fotoğrafları, videoları ve dosyaları erişilmesi kolay yerlere kaydetmek için 128 GB depolama alanına da sahiptir.

2018 model yılından itibaren bu yeni 6. Nesil iPad, WiFi özelliğine sahiptir ve kalemin kendisi dahil olmasa da Apple Pencil’ı destekler. Ayrıca bu iPad, işletim sisteminizi en son sürüme yükseltmenize olanak tanır; bu da yüksek fiyat etiketi olmadan en güncel işletim sistemine erişebileceğiniz anlamına gelir.

“B” derecesine sahiptir; bu, iyi çalışır durumda olduğunun onaylandığı anlamına gelir, ancak kasada hafif çizikler veya gövdede hafif çizikler veya ezikler olabilir.

Daha önce kullanılmış eşyaları satın almanın bir başka avantajı da şunları yapabilmenizdir: karbon ayak izinizi azaltınbir sonraki maceranız için biraz para biriktirmenin yanı sıra.

Sınırlı bir süre için yalnızca 174,99 $ (normal 209,99 $) karşılığında yenilenmiş bir Apple iPad 6. Nesil edinin.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory