En iyi bisiklet teklifi: Voltaic Kids Elektrikli Arazi Bisikleti 450 $ karşılığında satışta

TL;DR: 3 Eylül’den itibaren alabilirsiniz. Voltaic Çocuk Elektrikli Arazi Bisikleti 499$ yerine 449,99$ — bu %9 tasarruf demektir. Özellikle yaz sıcağında, küçük çocuklarınızla eğlenceli açık hava alışkanlıkları geliştirmek zordur. Çocuklarınızın yeterince dışarı çıkması konusunda endişeleniyor olabilirsiniz, ancak onlara yapacak eğlenceli şeyler bulma meselesi de var. Bazı ebeveynler, çocuklarını açık havada eğlenmeye teşvik etmek istiyorlarsa, çocuk […]

En iyi bisiklet teklifi: Voltaic Kids Elektrikli Arazi Bisikleti 450 $ karşılığında satışta

TL;DR: 3 Eylül’den itibaren alabilirsiniz. Voltaic Çocuk Elektrikli Arazi Bisikleti 499$ yerine 449,99$ — bu %9 tasarruf demektir.


Özellikle yaz sıcağında, küçük çocuklarınızla eğlenceli açık hava alışkanlıkları geliştirmek zordur. Çocuklarınızın yeterince dışarı çıkması konusunda endişeleniyor olabilirsiniz, ancak onlara yapacak eğlenceli şeyler bulma meselesi de var. Bazı ebeveynler, çocuklarını açık havada eğlenmeye teşvik etmek istiyorlarsa, çocuk dostu bir arazi bisikletinden yardım alabilirler.

Voltaic Kids Elektrikli Arazi Bisikleti, üç ila beş yaş arası çocuklar için tasarlanmıştır ve maksimum 10 mil/saat hıza sahiptir. Güvenliği göz önünde bulundurarak çocuklarıyla açık havada daha fazla zaman geçirmenin bir yolunu arayan ebeveynler için bu, yaşam boyu sürecek bir hobinin cevabı veya başlangıcı olabilir. Bir tanesini 449,99 dolara indirimde alın.

Çocuklar için arazi bisikleti

Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ebeveynler, çocuklarının artık dışarıda oynamak isteyip istemedikleri konusundaki endişelerini dile getirdi. 2022’de yapılan bir anket, Amerikalı ebeveynlerin yarısından fazlasının bebekleri hakkında endişelendiğini bile ortaya çıkardı. çocuklar dışarıda oynamaktan heyecan duyuyor. Çocuk dostu bir arazi motosikleti bu coşkunun yeniden kazanılmasında uzun bir yol kat edebilir.

Voltaic Kids Elektrikli Arazi Bisikleti, üç ila beş yaş arası ve 75 pound’un altındaki çocuklar için tasarlanmıştır. Sürüş sırasında daha iyi stabilite sağlamak için 12 inçlik bir dingil mesafesine sahiptir ve çocuklarınızın, motorsuz modu kullanarak standart bir pedallı bisiklet sürmeye hazırlanmasına yardımcı olabilir. Bu, çocukların bisikleti hareket ettiren herhangi bir güç olmadan el frenleriyle pratik yapmasına olanak tanır.

Çocuklar saatte beş veya 10 mil hızla bisiklet sürebilirler; bu, sabah yürüyüşlerinde veya hızlı koşularda size eşlik etmenin eğlenceli bir yolu olabilir. Hatta yetişkin boyutundaki eBisikletinize atlayıp onlarla birlikte yolculuk yapabilirsiniz. Endüstriyel sınıf lityum iyon pil, tek şarjla 60 dakikaya kadar dayanabilir.

Çocuklarınızın dışarıda olmanın heyecanını yaşamasına yardımcı olun

Çocuklarınıza dışarıda oynamaktan heyecan duymaları için modern bir neden verin.

Voltaic Kids Elektrikli Arazi Bisikletini 449,99 $ (normal 499 $) karşılığında alın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory