En iyi bitki tanımlama uygulaması anlaşması

TL;DR: NatureID Bitki Tanımlama Premium Planına ömür boyu abonelik 16,11 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %66 tasarruf etmenizi sağlar. Çiçekler açtıkça ve güneş her gün daha geç batarken, birçok insanın neden doğayı sevdiğini görmek kolaydır. Herkes güzel bir çiçeği, ağacı veya bitkiyi takdir edebilir, ancak pek çoğu onları nasıl tanımlayacağını ve bakımını yapacağını bilmiyor. […]

En iyi bitki tanımlama uygulaması anlaşması

TL;DR: NatureID Bitki Tanımlama Premium Planına ömür boyu abonelik 16,11 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %66 tasarruf etmenizi sağlar.


Çiçekler açtıkça ve güneş her gün daha geç batarken, birçok insanın neden doğayı sevdiğini görmek kolaydır. Herkes güzel bir çiçeği, ağacı veya bitkiyi takdir edebilir, ancak pek çoğu onları nasıl tanımlayacağını ve bakımını yapacağını bilmiyor. Kitapları karıştırmak veya çevrimiçi cevaplar aramak yerine, NatureID ile bölgenizdeki bitkileri tanımak için kendinizi eğitin. Bu bitki tanımlama uygulaması saniyeler içinde 14.000’den fazla bitkiyi tanıyabilir. Web’deki en iyi fiyat için göz atın, ömür boyu abonelik için sadece 16,11 £.

Nature ID, bitkileri tanımlamak, hastalıkları teşhis etmek ve bitki bakımı ipuçlarını paylaşmak için yapay zekanın gücünü kullanır. İşte nasıl çalıştığı:

  1. Tanımlamak veya hakkında daha fazla bilgi edinmek istediğiniz bir bitki bulun. NatureID birden fazla üzerinde çalışır 14.000 iç veya dış mekan bitkisi(yeni bir sekmede açılır).

  2. iPhone’unuzda NatureID uygulamasını açın ve bitkinin bir fotoğrafını çekin. Bunun yerine film rulonuzdan bir resim de yükleyebilirsiniz.

  3. Ardından NatureID, tanıdığı bitki hakkında bir öneride bulunur. Doğruluğunu doğrulamak için önerilen bitkiyi fotoğrafınızdaki bitkiyle karşılaştırın.

  4. Tesis hakkında ek bilgi almak için ‘Daha fazla bilgi edinin’ seçeneğine dokunun.

En sevdiğiniz yürüyüş yolunda sıralanan çiçekleri belirlemek veya bir fidanlıktaki ev bitkilerini araştırmak isteyebilirsiniz. NatureID, doğru toprağı, suyu ve gübreyi nasıl seçeceğiniz konusunda size rehberlik edebilir, böylece evinizde pek çok bitkinin yaşamamasının yaygın nedenlerinden bazılarını önleyebilirsiniz.

NatureID, botanikçiler ile işbirliği içinde oluşturulduğundan, bitkilerinizin teşhis ve bakımına da yardımcı olabilir. İyi durumda görünmeyen bir ev bitkiniz varsa, NatureID bitkinizi tekrar sağlıklı hale getirmek için sorunu ve olası çözümleri anlamanıza yardımcı olabilir. Uygulama içinde sulama ve besleme hatırlatıcıları ayarlamak için NatureID’nin bitki günlüğünü de kullanabilirsiniz.

NatureID Bitki Tanımlama Premium Planı ile doğa ile bağlantı kurmak sadece bir tık ötenizde. Sınırlı bir süre için yalnızca 16,11 £ karşılığında ömür boyu abonelik alın.

Teknory