En iyi Bose tomurcukları Prime Day fiyatlarına geri dönüyor

%17’lik bir indirim, bazı kulaklık teklifleri kadar göz alıcı değil, ancak Bose tomurcuklarında çok önemli. Aslında, izleyicimize göre yüksek puan alan kulaklıklar hiçbir zaman bu fiyatın altına düşmedi. Bu promosyonda kulaklıkların dört renk grubu da mevcuttur, böylece tarzınıza en uygun çifti seçebilirsiniz. Bose QuietComfort Kulaklık II Bose QuietComfort Kulaklık II Bose en iyi ANC teknolojisini […]

En iyi Bose tomurcukları Prime Day fiyatlarına geri dönüyor

%17’lik bir indirim, bazı kulaklık teklifleri kadar göz alıcı değil, ancak Bose tomurcuklarında çok önemli. Aslında, izleyicimize göre yüksek puan alan kulaklıklar hiçbir zaman bu fiyatın altına düşmedi. Bu promosyonda kulaklıkların dört renk grubu da mevcuttur, böylece tarzınıza en uygun çifti seçebilirsiniz.

Bose QuietComfort Kulaklık IIBose QuietComfort Kulaklık II

Bose QuietComfort Kulaklık II

Bose en iyi ANC teknolojisini bu kulaklıklara yerleştirdi

QuietComfort Earbuds 2, Bose’un en iyi ses uzmanlığına sahiptir. Her taktığınızda kulaklarınıza uyması için ses kalitesini ve izolasyonu kişiselleştirirler. Ayrıca Bluetooth 5.3, USB-C şarjı ile birlikte gelirler ve bir şarjla 6 saat (kutuyla birlikte 24 saat) dayanabilirler.

Bu son teknoloji Bluetooth kulaklıklar, adından da anlaşılacağı gibi, rahatınız ve tercihleriniz düşünülerek tasarlanmıştır. Bose Fit Kit, birden fazla kulak ucu ve yumuşak silikondan yapılmış denge bantları içerir, böylece kulaklıkları sıkıca oturacak ve daha uzun dinleme seanslarına izin verecek şekilde özelleştirebilirsiniz. Akıllı gürültü önleme, sürükleyici ses kalitesi için ortamınıza uyum sağlayarak mükemmeldir. Pil ömrü, altı saate kadar müzik çalmaya izin verir ve 20 dakikalık hızlı şarj size iki saat daha kazandırır. Ayrıca, telefonunuza uzanmadan kolay kontrol sağlayan kablosuz bir dokunmatik arayüze de sahip oluyorsunuz.

Bose QuietComfort Earbuds II fırsatı hakkında daha fazla bilgi edinmek için yukarıdaki widget’a basın.

En iyi Bose tomurcukları Prime Day fiyatlarına geri dönüyor

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow