En iyi bulut depolama fırsatı: Degoo Premium’da %90 indirim

TL;DR: Degoo Premium’a (10TB) ömür boyu abonelik 78,06 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %90 tasarruf etmenizi sağlar. Tıpkı koltuk minderlerinizin arasında kaybettiğiniz öğelerde olduğu gibi, yanlışlıkla veya başka bir şekilde sildiğinizde, kaybolan dosyalarınızın nereye gittiğini asla tam olarak bilemezsiniz. Bir tür dijital kara deliğe mi gidiyorlar? Boşluğa doğru? Dünya çapındaki ağın rastgele bir köşesinde […]

En iyi bulut depolama fırsatı: Degoo Premium’da %90 indirim

TL;DR: Degoo Premium’a (10TB) ömür boyu abonelik 78,06 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %90 tasarruf etmenizi sağlar.


Tıpkı koltuk minderlerinizin arasında kaybettiğiniz öğelerde olduğu gibi, yanlışlıkla veya başka bir şekilde sildiğinizde, kaybolan dosyalarınızın nereye gittiğini asla tam olarak bilemezsiniz. Bir tür dijital kara deliğe mi gidiyorlar? Boşluğa doğru? Dünya çapındaki ağın rastgele bir köşesinde mi? Kimse kesin olarak bilmiyor ama öğrenmek istemiyorsun.

Verilerinizi yedeklemenin ne kadar önemli olduğunu abartmak yok. Manuel olarak yapmanın tüm zorluklarından kaçınmak istiyorsanız, bulut depolama harika bir seçenektir. Degoo ile yalnızca 78,06 £ karşılığında 10 TB güvenli çevrimiçi depolama elde edebilirsiniz.

Çalışma dosyalarınız, değerli yavru kedilerinizin resimleri, eski ev videoları ve teziniz arasında, hepsi dosyalar önemlidir. Bunları bir virüse, yanlışlıkla silmeye veya bilgisayarınızın birdenbire çökmesine kaptırmak istemezsiniz. Degoo, tüm verilerinizi 256 bit AES şifreleme ile güvence altına alan yapay zeka tabanlı bulut depolaması ile dijital sigorta poliçeniz olabilir.

Deego, dosyalarınızı kolaylıkla yönetebileceğiniz ve paylaşabileceğiniz kullanıcı dostu bir platform sunar, böylece onları istediğiniz gibi düzenleyebilir ve kaybettiğinizi düşündüğünüz eski dosyaları yeniden keşfedebilirsiniz. Yedekleme sürecini otomatikleştirir ve değişiklik algılama özelliğiyle depolamanızı güncel tutar ve ayrıca dosyalarınızı çoğaltarak her birinin zarar görmemesini sağlar.

Platformlar arası uyumluluk ile neredeyse her cihazdan veri yükleyebilirsiniz. Ayrıca en sevdiğiniz mesajlaşma uygulamaları, e-posta veya benzersiz bir bağlantı aracılığıyla arkadaşlarınız ve ailenizle kolayca dosya paylaşabilirsiniz. Ve 10 TB depolama alanıyla Dropbox, OneDrive ve Google Drive’ın toplamından daha fazla dijital alan sunar.

Yalnızca 78,06 £ karşılığında 10TB Degoo yedekleme planına ömür boyu erişim kazanın.

Teknory