MCU Fantastik Dörtlü Filminde Pedro Pascal’ın Reed Richards’ı Oynayacağı Bildirildi

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet /film kaynaklarına göre Pedro Pascal’ın Marvel’ın Fantastik Dörtlü filminde Reed Richards rolünü üstleneceği bildiriliyor. Eğer bu kadro haberi doğruysa Marvel Studios, Bay Fantastik’i canlandırmak için Pedro Pascal’da harika bir seçim bulmuş olabilir. MCU’nun Fantastik Dörtlü […]

MCU Fantastik Dörtlü Filminde Pedro Pascal’ın Reed Richards’ı Oynayacağı Bildirildi

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • /film kaynaklarına göre Pedro Pascal’ın Marvel’ın Fantastik Dörtlü filminde Reed Richards rolünü üstleneceği bildiriliyor.
  • Eğer bu kadro haberi doğruysa Marvel Studios, Bay Fantastik’i canlandırmak için Pedro Pascal’da harika bir seçim bulmuş olabilir.
  • MCU’nun Fantastik Dörtlü filmi 2025’te vizyona girecek.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Pedro Pascal’ın MCU’da rol alacağı bildirildiğinden Marvel’ın İlk Ailesi Bay Fantastik’i bulmuş olabilir. Fantastik Dörtlü film.

/film kaynaklarının Pedro Pascal’ın Marvel Studios’un yeni filminde Reed Richards rolünü üstlendiğini doğruladığını bildirdi Fantastik Dörtlü. Haber ilk olarak tarafından bildirildi. DanielRPK.

Kaynak: /film

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow