Apex Legends Sezon 18, ‘gelişmiş bir sıralama sistemi’ için hazırlanıyor

Apex Efsaneleri 18. Sezon hemen köşede ve bununla birlikte sıralamada çok büyük değişiklikler geliyor. bir önceki sezon Apex Efsaneleri rekor sayıda oyuncunun üst kademelere çıktığını gördü. Pek çok oyuncu, “Usta” sıralamasına doğru eğildiği için 17. Sezondaki sıralama dağılımından memnun değildi. Beklenmedik olaylarda, bazı kullanıcılar kimseyi öldürmeden en yüksek Predator derecesini kazanmayı başardılar. ile yapılan bir […]

Apex Legends Sezon 18, ‘gelişmiş bir sıralama sistemi’ için hazırlanıyor

Apex Efsaneleri 18. Sezon hemen köşede ve bununla birlikte sıralamada çok büyük değişiklikler geliyor.

bir önceki sezon Apex Efsaneleri rekor sayıda oyuncunun üst kademelere çıktığını gördü. Pek çok oyuncu, “Usta” sıralamasına doğru eğildiği için 17. Sezondaki sıralama dağılımından memnun değildi. Beklenmedik olaylarda, bazı kullanıcılar kimseyi öldürmeden en yüksek Predator derecesini kazanmayı başardılar.

ile yapılan bir röportajda Sağa Luminosity Gaming’in bir içerik oluşturucusu olan Shiv, “Bu dereceli sistem tamamen yanlış. Sert plastik rütbe beceri seviyesindeki oyuncular, tam anlamıyla ustalaşmak için AFK yapabilirler. Evet, dereceli sistemin Dogs**t olduğunu düşünüyorum.”

Neyse ki geliştiriciler, oyunculara fayda sağlamak ve geçen sezondaki aynı hatanın 18. Sezonda tekrarlanmamasını sağlamak için dereceli sistemi değiştirmeye kararlı.

Tasarım direktörü Evan Nikolaj, “Sıralama, bu sezon bizim için kesinlikle aklımızda olan bir şey,” dedi. “Rütbe deneyimini iyileştirmeye ve geliştirmeye devam etmeye kararlıyız ve topluluğumuzun bu sezon derece ile ne kadar meşgul olduğunu takdir ediyoruz”.

Apex Legends Sezon 18, daha sıkı bir rekabet yaratacağını umduğumuz yepyeni bir sıralama sistemine sahip olacak. Baş ilerleme tasarımcısı Chris Cluroux, “17. sezonun ilk birkaç haftasında ustalara ulaşan dev oyuncu artışını önlemek için sıralama ayarlamamızı yeniden yapılandırmak için çok çalıştık” dedi. “Bu, Sezon 17’de usta olan bazı oyuncuların o kadar kolay geri tırmanamayacağı anlamına geliyor”.

Şans eseri, Sezon 18’e gelen bazı avantajlar var. Örneğin, tüm kademelerde eleme için minimum bir bonus olacak, böylece başarınıza katkıda bulunmak için her zaman elemelere güvenebilirsiniz.

18. Sezonu beklerken şuna bir göz atın: Apex Legends kapsamıiçin tüm detayların yanı sıra yaklaşan mobil beta ve bizim en iyi fps oyunları Farklı bir şey arıyorsanız listeleyin.

Teknory