En iyi dijital hediye fırsatı: Headspace aboneliklerinde %30 indirim

21$ TASARRUF EDİN: Tatil hediye listenizdeki herkese 69,99 $ yerine yalnızca 48,99 $ karşılığında bir yıllık Headspace hediye edin; bu, 19 Aralık itibarıyla %30 tasarruf demektir. Bazıları için yılın en güzel zamanı olabilir ama bazıları için sadece stresli bir dönemdir. Hala hayatınızda tatilin stresini hisseden biri için bir hediye arıyorsanız, tam aradığınız şey var: bir […]

21$ TASARRUF EDİN: Tatil hediye listenizdeki herkese 69,99 $ yerine yalnızca 48,99 $ karşılığında bir yıllık Headspace hediye edin; bu, 19 Aralık itibarıyla %30 tasarruf demektir.


Bazıları için yılın en güzel zamanı olabilir ama bazıları için sadece stresli bir dönemdir. Hala hayatınızda tatilin stresini hisseden biri için bir hediye arıyorsanız, tam aradığınız şey var: bir yıllık Headspace.

Headspace sınırlı bir süre için yıllık %30 indirim sunuyor; böylece daha iyi uyku, daha az stres ve kişisel bakım hediyesini daha az ödeyerek verebilirsiniz. Tipik olarak bir yıl için 69,99 $, Gift Headspace sayfasına gidip hediye verdiğiniz kişinin bilgilerini (isim, e-posta adresi) girerek satış sırasında yalnızca 48,99 $ (yaklaşık 4,08 $/ay) ödersiniz. Ayrıca kişiselleştirilmiş bir mesaj ekleyebilir ve hediyenizin teslim edilmesini istediğiniz tarihi seçebilirsiniz. Hediye alacağınız kişi, seçtiğiniz gün Headspace’den kişisel mesajınızı içeren bir e-posta alacaktır. Ayrıca üç aylık bir abonelik de hediye edebilirsiniz, ancak neredeyse yıllık hediye anlaşmasıyla ödeyeceğiniz kadar ödersiniz (48,99 $’a karşı 38,99 $), bu nedenle daha iyi bir değer için yıllık aboneliği tercih edin.

Mashable Fırsatları

Meditasyon uygulamaları, stresi azaltmak, uykuyu iyileştirmek ve farkındalık pratiği oluşturmak için bir çıkış noktası olarak ivme kazandı. Headspace, stres, kaygı, üretkenlik, egzersiz, uyku ve çok daha fazlasına yönelik yüzlerce rehberli meditasyon sunan sağlam bir seçenektir. Uygulama, zaman sıkıntısı yaşadığınız zamanlar için mini egzersizler bile sunuyor ancak gerçekten biraz topraklama yapmanız gerekebilir. 2024’ün neler getireceğini bilmemize imkan olmasa da, Headspace’i bu çılgınlığın içinde gezinmek için bir araç olarak kullanmak kesinlikle hiç kimse için kötü bir fikir değil; özellikle de bu kadar düşük bir maliyetle.

Teknory