En iyi DOGTV fırsatı: Ömür boyu DOGTV aboneliğinde %82 indirim

TL;DR: DOGTV’ye ömür boyu abonelik 118,27 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %82 ​​tasarruf etmenizi sağlar. Ofise veya spor salonuna gittiğinizde köpeğinizi (veya köpeklerinizi) evde bırakmak zor olabilir. Elbette, oynayacak oyuncakları veya kestirecekleri yumuşak bir yatakları olabilir, ancak bu sizin yerinizi almaya yaklaşamaz. Suçluluğunuzu ve yavrunuzun ayrılık kaygısını hafifletmeye yardımcı olabilecek bir şey DOGTV’dir. Bu […]

En iyi DOGTV fırsatı: Ömür boyu DOGTV aboneliğinde %82 indirim

TL;DR: DOGTV’ye ömür boyu abonelik 118,27 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %82 ​​tasarruf etmenizi sağlar.


Ofise veya spor salonuna gittiğinizde köpeğinizi (veya köpeklerinizi) evde bırakmak zor olabilir. Elbette, oynayacak oyuncakları veya kestirecekleri yumuşak bir yatakları olabilir, ancak bu sizin yerinizi almaya yaklaşamaz. Suçluluğunuzu ve yavrunuzun ayrılık kaygısını hafifletmeye yardımcı olabilecek bir şey DOGTV’dir.

Bu yayın hizmeti temel olarak köpeklere yönelik Netflix’e benzer; ancak ömür boyu abonelik sundukları için aylık ödeme yapmanız gerekmez. Şu anda, sınırlı bir süre için yalnızca 118,27 £ tutarında büyük bir indirimle alabilirsiniz.

Evden çıkmadan önce dört ayaklı dostunuzun eğlenmesi için DOGTV’yi açın. Köpeklere yönelik bu program, köpeğinizin benzersiz işitme ve görme duyusuna uyum sağlar, onu ilgi çekici renklerle uyarır ve rahatlatıcı seslerle rahatlatır.

DOGTV sakinleştirici ve enerji verici içerik arasında geçiş yapar. Birkaç saatte bir, köpeğiniz hareketli nesneler ve köpeklerin ve diğer hayvanların görselleri gibi manzaraların keyfini çıkarabilir. Bu onları gün boyunca beklenmedik bir egzersiz için ayağa kaldırabilir ve hareket ettirebilir.

Yavru köpeğiniz siz uzaktayken sandıkta kalıyorsa, yalnızca DOGTV’den gelen sesler bile faydalı olabilir. Arka plan gürültüsü, siren veya kapı zili gibi stresli, beklenmedik sesleri duymamalarına yardımcı olabilir ve siz geri dönene kadar dikkatlerinin dağılmasına neden olabilir.

Aslında DOGTV’nin ayırt edici bir özelliği, köpeğinizi normalde rahatsız edici olabilecek alışılmadık seslere maruz bırakmasıdır. Bu onlara gerçek hayatta karşılaşmadan önce havai fişek veya fırtına gibi şeylerin sesine aşina olma şansı verir ve gelecekte deneyimleyecekleri stresin azalmasını umarız.

Tüylü arkadaşınıza ömür boyu DOGTV aboneliği hediye edin; çevrimiçi olarak bulabileceğiniz en düşük fiyata yalnızca 118,27 £ karşılığında burada bulabilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow