Oscar 2023 ücretsiz nasıl izlenir

Oscar ödül töreni, dünya genelindeki birçok kişinin ilgiyle takip ettiği, yılın en önemli sinema etkinliklerinden biridir. Ancak, birçok kişi bu etkinliği ücretsiz olarak izlemek istiyor.

Oscar 2023 ücretsiz nasıl izlenir

Oscar ödül töreni, dünya genelindeki birçok kişinin ilgiyle takip ettiği, yılın en önemli sinema etkinliklerinden biridir. Ancak, birçok kişi bu etkinliği ücretsiz olarak izlemek istiyor. Neyse ki, Oscar 2023 ödül törenini ücretsiz olarak izleyebileceğiniz birkaç yol var. İşte, size Oscar 2023 ödül törenini ücretsiz olarak izleyebileceğiniz 3 yol:

  1. ABC'nin Yayını

Oscar ödül töreni, her yıl Amerikan ABC kanalında canlı yayınlanıyor. Bu nedenle, ABC'nin internet sitesinden canlı yayını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Yayının izlenmesi için genellikle bir TV sağlayıcısı veya kablo aboneliği gerektirmez.

  1. Hulu + Live TV

Hulu + Live TV, Amerika Birleşik Devletleri'nde yayın yapan bir televizyon yayın platformudur. Bu platformda, ABC kanalı da yer alıyor. Bu nedenle, Hulu + Live TV aboneliği satın alarak, Oscar ödül törenini canlı olarak izleyebilirsiniz. İlk kez abone olanlar için ücretsiz deneme sürümü bulunmaktadır.

  1. Sling TV

Sling TV, bir diğer Amerikan yayın platformudur. ABC kanalının yanı sıra, birçok diğer kanalın yayınını da içermektedir. Oscar ödül törenini canlı olarak izlemek için, Sling TV'nin Blue paketini satın almanız gerekiyor. Sling TV'nin ücretsiz deneme sürümü de bulunmaktadır.

Sonuç olarak, Oscar 2023 ödül törenini ücretsiz olarak izleyebileceğiniz birkaç yol bulunmaktadır. ABC'nin internet sitesinden veya Hulu + Live TV veya Sling TV aboneliği ile canlı yayın izleyebilirsiniz. Bu seçeneklerden birini seçerek, dünyanın dört bir yanındaki sinema severlerle birlikte Oscar 2023 ödül töreninin keyfini çıkarabilirsiniz.


Yılın en büyük gecelerinden birinin ayrıntılarını arıyorsanız doğru yere geldiniz.

Oscar 2023 ne zaman?

Programınızı boşaltın, çünkü 95. Akademi Ödülleri 12 Mart’ta Los Angeles’ta verilecek. Kimin kazanacağını kimse bilemez ama çekicilik ve dram garantidir.

Oscar’ları ücretsiz olarak nasıl canlı yayınlayabilirsiniz?

İyi haber şu ki, 2023 Oscar’ları dünyanın her yerinde ücretsiz olarak izlenebilir: ABD (ABC), Avustralya (7 Plus), Almanya (ProSieben), İrlanda (RTÉ Player), Yeni Zelanda (TVNZ), Kanada (CTV) ve daha fazlası. Bu harika, ancak Birleşik Krallık (Sky), Fransa (Canal+), İtalya (Sky) ve Hollanda’da (FilmBox) filmin kendini adamış takipçilerinin izlemek için hizmetlere abone olması gerekecek. Bunun adil olduğunu düşünmüyoruz.

Neyse ki, gerçek IP adresinizi gizlemek ve başka bir konumdaki güvenli bir sunucuya bağlanmak için bir VPN kullanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken akış dostu bir VPN’e abone olmak, en sevdiğiniz işletim sistemi için uygulamayı indirmek ve ardından Oscar’ları ücretsiz olarak gösteren bir konumdaki bir sunucuya bağlanmaktır. Bu adımları tamamladıktan sonra, dünyanın her yerinden ücretsiz olarak izlemek için ABC veya RTÉ Player gibi bir siteyi ziyaret edebilirsiniz.

Oscar 2023 ücretsiz nasıl izlenir

Teknory