En İyi Dyson fırsatı: Dyson Supersonic Origin’i 300 doların altında puanlayın

%25 TASARRUF EDİN: Dyson Supersonic Origin, Amazon ve Dyson’ın çevrimiçi mağazasında yalnızca 299,99 $ olup, normal fiyatı olan 399,99 $’ın altında fiyatlandırılmıştır. Bu 100 dolarlık bir tasarruf demektir. Dyson, elektrikli süpürgelerden saç bakım aletlerine kadar en iyi ev elektroniklerinden bazılarını üretmesiyle tanınır. Tek uyarı genellikle markanın yüksek fiyat etiketi olabilir. Ancak Dyson Supersonic Origin saç […]

En İyi Dyson fırsatı: Dyson Supersonic Origin’i 300 doların altında puanlayın

%25 TASARRUF EDİN: Dyson Supersonic Origin, Amazon ve Dyson’ın çevrimiçi mağazasında yalnızca 299,99 $ olup, normal fiyatı olan 399,99 $’ın altında fiyatlandırılmıştır. Bu 100 dolarlık bir tasarruf demektir.


Dyson, elektrikli süpürgelerden saç bakım aletlerine kadar en iyi ev elektroniklerinden bazılarını üretmesiyle tanınır. Tek uyarı genellikle markanın yüksek fiyat etiketi olabilir. Ancak Dyson Supersonic Origin saç boyasındaki bu fırsat sayesinde artık sormanıza gerek yok.

14 Kasım itibarıyla, Dyson Supersonic Origin saç kurutma makinesinin Amazon ve Dyson sitesindeki fiyatı 299,99 dolardır; bu fiyat, 100 dolarlık bir tasarruf karşılığında 399,99 dolarlık normal fiyatından daha düşük bir fiyattır. Bu yüzde 25’lik bir indirim. Bu satış fiyatında yalnızca siyah/nikel renk grubunun bulunduğunu unutmayın.

Mashable alışveriş muhabiri Bethany Allard’ın Dyson Supersonic Origin incelemesinde açıkladığı gibi, saç kurutma makinesi, 429 $ gibi yüksek bir fiyatla satılan kült favori Dyson Supersonic saç kurutma makinesine daha uygun fiyatlı bir alternatif olacak şekilde tasarlandı. İki model aynı V9 motorunu ve aynı üç hava ayarını kullanıyor. Fark, eklenen eklerde yatmaktadır.

Dyson Supersonic Origin yalnızca tek bir eklentiyle birlikte gelir: şekillendirme yoğunlaştırıcı. Dyson Supersonic beş ataşmanla birlikte gelir. Dört tane daha az şekillendirme aparatıyla yaşayabiliyorsanız, Origin gidilecek yol olabilir.

AYRICA BAKINIZ:

Bu haftanın en iyi Dyson fırsatları arasında Kara Cuma öncesinde satışa sunulan 5’ten fazla kablosuz elektrikli süpürge yer alıyor

Dyson, elektriklenmeyi azaltmak ve saçı tipik olarak fönlemeyle gelen aşırı ısıdan korumak için güçlü bir hava akışı kullanan Air Multiplier teknolojisine sahip Supersonic Origin’i tasarladı.

Dyson Supersonic saç kurutma makinesini düşünüyorsanız ancak fiyatının 400 dolardan fazla olmasından memnun kalmadıysanız, stoklar bitene kadar sadece 299,99 dolara Dyson Supersonic Origin’i alın.

Teknory