En iyi VPN fırsatı: Windscribe VPN Pro Planında %57 indirim

TL;DR: Windscribe VPN Pro Planına üç yıllık abonelik 69,88 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %57 tasarruf etmenizi sağlıyor. Tıpkı ön kapınızı kilitlediğiniz ve karşıdan karşıya geçmeden önce her iki yöne baktığınız gibi, dijital varlığınızı korumak da önemlidir. VPN’ler çevrimiçi gizlilik ve güvenlik için tek bir çözüm sunar ve Windscribe, reklam engelleyici gibi ek avantajlarla […]

TL;DR: Windscribe VPN Pro Planına üç yıllık abonelik 69,88 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %57 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Tıpkı ön kapınızı kilitlediğiniz ve karşıdan karşıya geçmeden önce her iki yöne baktığınız gibi, dijital varlığınızı korumak da önemlidir. VPN’ler çevrimiçi gizlilik ve güvenlik için tek bir çözüm sunar ve Windscribe, reklam engelleyici gibi ek avantajlarla sınırsız cihaza bağlanmanıza olanak tanır.

Bu sınırlı süreli anlaşmayla Windscribe VPN Pro’ya üç yıllık abonelik 69,88 £’a düştü. Bu internetteki en iyi fiyat.

AYRICA BAKINIZ:

Ocak 2024’teki en iyi VPN fırsatları

VPN’ler gelişmiş gizlilik ve güvenliği nasıl sağlar? Temel olarak, verilerinizi şifrelerken cihazınız ile seçtiğiniz ağ arasında güvenli bir tünel oluşturarak üçüncü tarafların çevrimiçi faaliyetlerinizi ve konumunuzu ele geçirmesini zorlaştırırlar. Ayrıca, diğer ülkelerdeki ağlara bağlanırken, akış hizmetlerinizdeki normalde engellenen web sitelerine veya içeriğe erişebilirsiniz.

VPN alışverişi yaparken şunları göz önünde bulundurmalısınız: Kaç tane sunucu veya konum sundukları, cihaz uyumluluğu ve sınırları, şifreleme düzeyi ve diğer avantajlar. Windscribe Pro ile elde edecekleriniz:

Mashable Fırsatları

  • 69 ülke ve 112 şehirdeki sunucu konumları

  • Windows, Mac, Linux, iOS ve Android cihazlarla uyumluluk

  • Sınırsız sayıda cihazı bağlayın

  • AES-256 şifre şifreleme

Diğer avantajlar arasında yerleşik reklam engelleme özelliğine sahip masaüstü uygulamasına veya web tarayıcısı uzantısına erişim, iki sunucuyu aynı anda bağlamak için çift atlamalı proxy ve hangi uygulamaların VPN kullanıp kullanmayacağını seçmek için bölünmüş tünelleme yer alır.

Üç yıllık Windscribe VPN Pro aboneliği 69,88 £ fiyatla satışta; kupona gerek yok.

Konular
Siber Güvenlik Yayını

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow