Tottenham Hotspur – Burnley 2023 canlı yayını: FA Cup’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: FA Cup’taki Tottenham Hotspur – Burnley karşılaşmasını ITVX’te ücretsiz izleyin. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN. Ülkedeki en büyük kulüplerden bazılarının dördüncü turda yer almak için mücadele ettiği FA Cup büyük bir patlamayla geri döndü. Ve dünyanın dört bir yanından hayranlar için iyi haber şu ki, bu ünlü yarışmanın seçkin fikstürlerini […]

Tottenham Hotspur – Burnley 2023 canlı yayını: FA Cup’ı ücretsiz izleyin

TL;DR: FA Cup’taki Tottenham Hotspur – Burnley karşılaşmasını ITVX’te ücretsiz izleyin. Bu ücretsiz yayın hizmetine dünyanın her yerinden erişin ExpressVPN.


Ülkedeki en büyük kulüplerden bazılarının dördüncü turda yer almak için mücadele ettiği FA Cup büyük bir patlamayla geri döndü. Ve dünyanın dört bir yanından hayranlar için iyi haber şu ki, bu ünlü yarışmanın seçkin fikstürlerini hiçbir şey harcamadan izlemenin mümkün olması.

Tottenham Hotspur – Burnley maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izlemek istiyorsanız ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

FA Cup’ta Tottenham Hotspur-Burnley maçı ne zaman?

Tottenham Hotspur ile Burnley arasındaki maç şu saatte başlayacak: 20 Ocak GMT saatiyle 20:00. 5 Tottenham Hotspur Stadyumu’nda.

Tottenham Hotspur – Burnley maçını ücretsiz nasıl izleyebilirsiniz?

Tottenham Hotspur ile Burnley arasındaki FA Cup maçını ITV1’den canlı olarak izleyebilirsiniz. 19 Ocak 19:30 GMT. 5. Ayrıca bu fikstürü ücretsiz olarak canlı yayınlayabilirsiniz. ITVX.

ITVX coğrafi olarak Birleşik Krallık ile sınırlıdır, ancak herkes bu ücretsiz yayın platformuna bir VPN ile erişebilir. Bu araçlar gerçek IP adresinizi (dijital konum) gizleyebilir ve sizi Birleşik Krallık’taki güvenli bir sunucuya bağlayabilir; bu, dünyanın her yerinden ITVX’e bağlanabileceğiniz anlamına gelir.

Aşağıdaki basit adımları izleyerek ITVX’in engellemesini kaldırın:

 1. Yayın dostu bir VPN’e abone olun (örneğin ExpressVPN)

 2. Uygulamayı tercih ettiğiniz cihazınıza indirin (en iyi VPN’lerin Windows, Mac, iOS, Android, Linux ve daha fazlası için uygulamaları vardır)

 3. Uygulamayı açın ve Birleşik Krallık’taki bir sunucuya bağlanın

 4. Ziyaret etmek ITVX

 5. Dünyanın her yerinden ücretsiz olarak Tottenham Hotspur vs. Burnley Steam’i oynayın

Akış için en iyi VPN’ler ücretsiz değildir, ancak önde gelen VPN’ler genellikle ücretsiz deneme süreleri veya para iade garantileri sunar. Bu tekliflerden yararlanarak nakit taahhütte bulunmadan ITVX’e erişim sağlayabilirsiniz. Bu tabii ki uzun vadeli bir çözüm değil, ancak yatırımınızı geri kazanmadan önce FA Cup’ı yayınlamanız için size zaman kazandırır.

Mashable Fırsatları

ITVX için en iyi VPN nedir?

ExpressVPN çeşitli nedenlerden dolayı ITVX’in engellemesini kaldırmak için en iyi hizmettir:

 • Birleşik Krallık dahil 94 ülkedeki sunucular

 • iPhone, Android, Windows, Mac ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm önemli cihazlarda kullanılabilen, kullanımı kolay uygulama

 • Verilerinizin güvende olması için katı kayıt tutmama politikası

 • Yüksek bağlantı hızları

 • Beş adede kadar eşzamanlı bağlantı

 • 30-gün para iade garantisi

Bir yıllık abonelik ExpressVPN 82,82 £ fiyatla satışta ve ekstra üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu plan aynı zamanda bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedeklemesini ve 30 günlük cömert para iade garantisini de içeriyor.

ExpressVPN ile Tottenham Hotspur – Burnley maçını dünyanın her yerinden ücretsiz izleyin.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow