En İyi Echo Show fırsatı: Prime Day’den önce %50 tasarruf edin

45 $ TASARRUF EDİN: 5 Temmuz itibariyle Echo Show 5’e sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) (3. nesil, 2023 sürümü) Amazon’da 89,99 dolardan 44,99 dolara düştü. Yani %50 indirim. Amazon Prime Day’in hemen köşede olmasıyla birlikte, fırsatlar sağda ve solda birdenbire ortaya çıkıyor. En son tamamen yeni Echo Show 5 (3. nesil) dahil olmak üzere çok […]

45 $ TASARRUF EDİN: 5 Temmuz itibariyle Echo Show 5’e sahip olabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) (3. nesil, 2023 sürümü) Amazon’da 89,99 dolardan 44,99 dolara düştü. Yani %50 indirim.


Amazon Prime Day’in hemen köşede olmasıyla birlikte, fırsatlar sağda ve solda birdenbire ortaya çıkıyor. En son tamamen yeni Echo Show 5 (3. nesil) dahil olmak üzere çok çeşitli akıllı ev ürünleri ve daha fazlası için uygun fiyatlar bulabilirsiniz. Bu kompakt akıllı ekran, piyasaya sunulduğundan bu yana ilk indirimini, orijinal fiyatından %50 indirimle görüyor.

5 Temmuz itibariyle, yalnızca 44,99 ABD Doları karşılığında bir Echo Show 5 (3. nesil, 2023 sürümü) kazanabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır), Amazon’da 89,99 dolardan düştü. Bu 45 dolarlık bir tasarruf ve bu yeni ürünün şimdiye kadarki ilk indirim(yeni bir sekmede açılır). Şimdi, bir minik yakala – bu fırsat yalnızca Prime üyeleri için geçerlidir. Bununla birlikte, zaten bir Prime üyesi değilseniz, ücretsiz deneme için kaydolun(yeni bir sekmede açılır) Bu fırsattan yararlanmak çok kolay. Amazon, yalnızca son 12 ay içinde Prime üyeliğinizin olmamasını gerektirir.

AYRICA BAKINIZ:

Prime Day 2023 henüz gelmedi, ancak fırsatlar beklemiyor

Peki, Echo Show 5’i (3. nesil) bu kadar özel yapan nedir? Bu olağanüstü indirime ek olarak, akıllı ev deneyiminizi geliştirecek ve günlük hayatınızı biraz daha kolaylaştıracak özelliklerle dolu. Bu model, daha net vokaller ve daha derin bas için geliştirilmiş sese, Alexa’nın söylediklerinizi gerçekten duyabilmesi için ek bir mikrofona ve daha hızlı bir işlemciye sahiptir. Ayrıca önceki sürümlerden daha kompakttır ve şık ve modern bir görünüm için sonsuz kenarlı bir cam içerir.

Üç renkte gelir ve ayarlanabilir bir stand ile satın alabilirsiniz.(yeni bir sekmede açılır) 73,98 $ (43 $ tasarruf edin).

Teknory