En iyi iPad fırsatı: Prime Day öncesinde 2021 iPad’de 80 $ tasarruf edin

80$ TASARRUF EDİN: 9 Ekim itibarıyla 2021 Apple iPad (9. nesil), Walmart’ta Deals Holiday Kickoff etkinliği sırasında rekor düşük seviye olan 249 dolara geriledi. Bu %24’lük bir tasarruf demektir. Yeni iPad’lerin yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor; bu, eski bir modele indirim kazandırmak için en iyi şansınız. Amazon’un Prime Big Deal Days’ini (esasen Prime Day bölüm 2) […]

En iyi iPad fırsatı: Prime Day öncesinde 2021 iPad’de 80 $ tasarruf edin

80$ TASARRUF EDİN: 9 Ekim itibarıyla 2021 Apple iPad (9. nesil), Walmart’ta Deals Holiday Kickoff etkinliği sırasında rekor düşük seviye olan 249 dolara geriledi. Bu %24’lük bir tasarruf demektir.


Yeni iPad’lerin yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor; bu, eski bir modele indirim kazandırmak için en iyi şansınız. Amazon’un Prime Big Deal Days’ini (esasen Prime Day bölüm 2) de karışıma ekleyin ve bu sezon en iyi iPad fırsatlarını bulmak için bir tarifiniz var.

Örnek olarak: 9 Ekim itibarıyla Walmart, 64 GB depolama alanına sahip dokuzuncu nesil Apple iPad’i normal 329 dolar yerine yalnızca 249 dolara satışa sundu; bu, 80 dolar tasarruf anlamına geliyor. Geçtiğimiz Prime Day’de 249,99 dolara düştü, bu da bu özel iPad modelinde 99 sent gibi rekor düşük bir fiyat anlamına geliyor (her kuruş önemli, değil mi?). Amazon ve Best Buy şu anda aynı modeli 269,99 $ karşılığında satıyor, bu nedenle bunun yerine Prime Day karşıtı etkinliği sırasında Walmart’a giderek fazladan 20,99 $ tasarruf edeceksiniz.

Bu iPad birkaç yaşında olsa da temel görevleri yerine getirmek isteyen çoğu insan için hala harika bir tablet. Editörler, sanatçılar ve oyuncular daha yeni veya daha gelişmiş bir model aramak isteyebilir. Video ve program akışı yapmak, not almak, arkadaşlarla Facetiming yapmak vb. için fazlasıyla güç sunan A13 çipine sahiptir.

Bu anlaşmanın uzun süre devam etmesini beklemiyoruz, bu nedenle yeni bir tablet arayışındaysanız onu en kısa sürede kapmak isteyebilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow