TikTok’un yeni müzik yarışması ‘Gimme The Mic’

TikTok, “Gimme The Mic” ile müzik yarışma alanına giriyor. “Gimme The Mic”, “yeni müzikal yetenekleri keşfetmeyi ve gelecek vadeden müzik yaratıcılarını desteklemeyi” amaçlayan küresel bir yarışmadır. bir TikTok blog gönderisine göre. 18 yaşından büyük her kullanıcı yarışmaya katılabilir. Bu, TikTok’un CANLI tekliflerinin bir uzantısıdır. AYRICA BAKINIZ: TikTokker Grace Brinkly, tarafsızlık sanatını etkileme, tasarruf etme ve […]

TikTok’un yeni müzik yarışması ‘Gimme The Mic’

TikTok, “Gimme The Mic” ile müzik yarışma alanına giriyor.

“Gimme The Mic”, “yeni müzikal yetenekleri keşfetmeyi ve gelecek vadeden müzik yaratıcılarını desteklemeyi” amaçlayan küresel bir yarışmadır. bir TikTok blog gönderisine göre. 18 yaşından büyük her kullanıcı yarışmaya katılabilir. Bu, TikTok’un CANLI tekliflerinin bir uzantısıdır.

AYRICA BAKINIZ:

TikTokker Grace Brinkly, tarafsızlık sanatını etkileme, tasarruf etme ve benimseme üzerine

Yarışmanın üç aşaması vardır: seçmeler, yarı final ve büyük final. Yarışmanın seçmeler bölümü dün (7 Ağustos) açıldı ve 16 Ağustos’ta sona eriyor. Seçmeler için kullanıcılar TikTok’ta şarkı söylüyor ve “GimmeTheMic” etiketiyle bir video yayınlıyor.

Seçmelere katılan en iyi içerik oluşturuculardan otuz tanesi, yarı finallerde kafa kafaya rekabet etmek üzere seçilecek. Her umutlu, başka bir içerik oluşturucuyla eşleştirilecek ve Eylül ayında bir dizi TikTok LIVE’da onlara karşı yarışacak. İzleyiciler en sevdikleri performans için oy kullanabilecekler.

İlk 10, “Gimme The Mic” şampiyonunun taç giyeceği 10 Eylül’deki ABD büyük finaline gidecek. ABD kazananı 50.000 Elmas alacak. Her ülkeden kazananlar, 22 ve 23 Eylül tarihlerinde 500.000 Elmaslık büyük ödül için Küresel “Gimme The Mic” Şampiyonu unvanı için rekabet etme fırsatına sahip olacak.

AYRICA BAKINIZ:

Spotify’ın ufukta bir rakibi var: TikTok Music

Genel olarak, TikTok tanımlar Elmaslar, “ilgili kullanıcı içeriğinin popülaritesinin bir ölçüsü” olarak ve bir kullanıcının aldığı Hediye sayısına dayalıdır. Tipik olarak TikTok, Diamonds’tan elde edilen karın yarısını alır ancak bu yarışma için almaz. Elmaslar ABD doları ile değiştirilebilir, ancak döviz kuru belirtilmemiştir. tahminler Elmasın değerini 5 sent olarak belirleyin.

Hesabını yaparsan, “Gimme The Mic” yapacak gibi görünmüyor O gelecek vadeden müzik yaratıcılarını parasal olarak destekleyecek çok şey var. İşte uygulamadaki tanıtımın daha kazançlı fırsatlara yol açacağını umuyoruz.

Teknory