En iyi kulaklık fırsatı: Beats kulaklıklar ve kulaklıklar Amazon satışı

Amazon, tüm favori Beats kulaklıklarınızda ve kulaklıklarınızda indirim yapıyor(Yeni bir sekmede açılır) 23 Şubat’tan itibaren %43’e varan indirim. Alışveriş yapmak için en iyi seçenekler şunlardır: Bir uçuş veya spor salonu için bir çift kulaklığa veya kulaklık başlığına ihtiyacınız olsun, Beats size yardımcı olur. Üstün gürültü önleme ve su geçirmez tasarıma sahip markanın kulaklık başlıkları ve […]

En iyi kulaklık fırsatı: Beats kulaklıklar ve kulaklıklar Amazon satışı

Amazon, tüm favori Beats kulaklıklarınızda ve kulaklıklarınızda indirim yapıyor(Yeni bir sekmede açılır) 23 Şubat’tan itibaren %43’e varan indirim. Alışveriş yapmak için en iyi seçenekler şunlardır:


Bir uçuş veya spor salonu için bir çift kulaklığa veya kulaklık başlığına ihtiyacınız olsun, Beats size yardımcı olur. Üstün gürültü önleme ve su geçirmez tasarıma sahip markanın kulaklık başlıkları ve kulaklıkları, şimdiye kadar gördüğümüz en iyilerden bazıları. Ama onlar olabilmek pahalı olabilir, bu nedenle Amazon’un tüm favori Beats kulaklıklarınızda indirim yaptığını bilmek sizi memnun edecektir.(Yeni bir sekmede açılır) %43’e varan indirim için. En iyi fırsatları burada satın alın:

En iyi kulaklık fırsatı

neden beğendik

Beats Studio3 kulaklık(Yeni bir sekmede açılır) tek bir şarjla 22 saat kablosuz oynatma sağlar, böylece birkaç iş gününü fişe takmadan halledebilirsiniz. Ayrıca, 10 dakikalık hızlı şarj seçeneği, kulaklığınızı şarj etmeyi unutmanız durumunda size üç saatlik güç sağlar uzun bir yolculuktan veya uluslararası uçuştan önce. Eller serbest komutlar için Siri’nin sesli komutlarından yararlanabileceğiniz için bu ürünle çoklu görev yapmak kolaydır. Saf uyarlanabilir gürültü engelleme, hareket halindeyken istenmeyen dış gürültüyü engeller ve rahat yastıklama, onları uzun süre giymeyi kolaylaştırır.

En iyi kulaklık fırsatı

neden beğendik

Beats FitPro kulaklık başlıkları(Yeni bir sekmede açılır) hem terden hem de yağmurdan korumak için IPX 4 derecesine sahiptir, bu nedenle egzersiz severler için harika bir seçimdir. Ayrıca üç farklı dinleme modu (Aktif Gürültü Önleme, Şeffaflık Modu ve Uyarlanabilir EQ) ve egzersiz yaparken kulaklarınızda kalmalarına yardımcı olan esnek kanat uçları ile donatılmıştır. Mashable yorumcusu Alex Perry, temelde iyi oldukları için Beats Fit Pro’yu “Apple’ın şimdiye kadarki en iyi kablosuz kulaklıkları” olarak adlandırdı.

Teknory