En iyi kulaklık fırsatı: Bose QuietComfort II kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar şimdi 229 $

70 $ TASARRUF EDİN: 20 Aralık itibariyle, yeni Bose QuietComfort Earbuds II sadece 229 Dolar(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da ilk önemli indirimlerinin ardından — %23. Birkaç ay önce piyasaya sürüldü, bu onların şimdiye kadarki en düşük fiyatı. Mükemmel hediye için son mücadelenizde paniğe gerek yok. Yepyeni kulaklıklarda sürpriz bir indirim, tatili erteleyenlerin bile sezonun en […]

En iyi kulaklık fırsatı: Bose QuietComfort II kablosuz gürültü önleyici kulaklıklar şimdi 229 $

70 $ TASARRUF EDİN: 20 Aralık itibariyle, yeni Bose QuietComfort Earbuds II sadece 229 Dolar(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da ilk önemli indirimlerinin ardından — %23. Birkaç ay önce piyasaya sürüldü, bu onların şimdiye kadarki en düşük fiyatı.


Mükemmel hediye için son mücadelenizde paniğe gerek yok. Yepyeni kulaklıklarda sürpriz bir indirim, tatili erteleyenlerin bile sezonun en iyi fırsatlarını nasıl yakalayabildiğini gösteriyor.

Bu küçük tatil mucizesi, 229 dolara satışa sunulan Bose QuietComfort II Kulaklıklar için geçerlidir.(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da. Eylül ayında piyasaya sürülen bu, üçlü siyah veya sabuntaşı seçeneklerinde size 70 $ kazandıran ilk önemli indirimdir. Düşük fiyatın yanı sıra, bulunduğunuz yere ve nakliye hızına bağlı olarak Noel’e kadar teslimat seçenekleriniz var.

AYRICA BAKINIZ:

Dış dünyayı engellemek için en iyi gürültü önleyici kulaklıklar

Kulak içi kulaklıklar için gürültü önleme teknolojisinde en iyisini istiyorsanız, QuietComfort Earbuds II’den daha iyisini yapamazsınız.(yeni bir sekmede açılır). Earbuds II, orijinal QuietComfort Earbuds’a göre gelişmiş bir aktif gürültü önleme (ANC) deneyimi sağlar.(yeni bir sekmede açılır) yeni özelliklerle birlikte. Artık, nerede olursanız olun gürültü engellemeyi ve ses performansını akıllıca ayarlayan kişiselleştirilmiş bir ANC yaklaşımına sahip oluyorsunuz. Ekstra konfor için her bir çift, gün boyu kullanım için mükemmel uyumu elde etmenizi sağlamak üzere üç set kulak ucu ve denge bandı içerir.

Yüksek kaliteli sesin yanı sıra, Earbuds II’de her kulaklıkta sesinizin telefon görüşmelerinde kristal netliğinde gelmesine yardımcı olan iki gürültü önleyici mikrofon bulunur. Pil, altı saate kadar veya kompakt şarj kutusuyla toplam 24 saate kadar dinleme süresi sunar. Ve 9 metreye kadar Bluetooth kapsama alanıyla, bağlı bir cihazdan sinyal kaybetmeden özgürce hareket edebilirsiniz.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow