En iyi kulaklık fırsatı: Samsung Galaxy Buds 2 Amazon’da %40 indirim

%40 TASARRUF EDİN: 20 Haziran’dan itibaren Samsung Galaxy Buds 2, Amazon’da %40 indirimle satışta(yeni bir sekmede açılır), fiyatlarını 149,99 dolardan 89,99 dolara düşürdü. Bu, 60 $ veya% 40 indirim anlamına gelir. Duymak? Bu yazın sesi. Ve bu güneşli mevsimde yapmak zorunda olduğunuz tüm seyahatler, akşam yürüyüşleri ve açık hava etkinlikleriyle, şimdi kendinize yeni, kaliteli bir […]

%40 TASARRUF EDİN: 20 Haziran’dan itibaren Samsung Galaxy Buds 2, Amazon’da %40 indirimle satışta(yeni bir sekmede açılır), fiyatlarını 149,99 dolardan 89,99 dolara düşürdü. Bu, 60 $ veya% 40 indirim anlamına gelir.


Duymak? Bu yazın sesi. Ve bu güneşli mevsimde yapmak zorunda olduğunuz tüm seyahatler, akşam yürüyüşleri ve açık hava etkinlikleriyle, şimdi kendinize yeni, kaliteli bir çift kulaklık takmanın tam zamanı.

20 Haziran itibariyle Samsung Galaxy Buds 2(yeni bir sekmede açılır) Amazon’da 149,99 ABD Doları olan perakende fiyatından 60 ABD Doları veya %40 daha düşük olan 89,99 ABD Doları’na satılmaktadır.

AYRICA BAKINIZ:

2023 için en iyi kulaklıklar (ve neden listemizi oluşturdular)

Aktif gürültü önleme özelliğine sahip bu kulaklıklar, dış gürültüyü filtrelemenize yardımcı olur, böylece dikkatiniz dağılmadan dinleyebilirsiniz (diğer bir deyişle uçuşlarda ağlayan bebek seslerine elveda). Ayrıca IPX2 olarak derecelendirildiler, bu nedenle terli egzersiz seanslarına veya hafif yaz yağmuruna kolayca dayanabilirler. Üç mikrofonla aramalar çok kolay olacak ve diğer katılımcılar sizi net bir şekilde duyacak. Ayrıca dokunma kontrolleri, telefonunuza uzanmanıza gerek kalmadan aramaları kabul etmenize veya kapatmanıza ve şarkıları değiştirmenize olanak tanır.

Gerçek pil ömrü, gürültü gidermeyi ne sıklıkta kullandığınıza bağlı olarak değişebilir, ancak birlikte verilen kılıf, hareket halindeyken meyve suyu içmek için mükemmel olan üç adede kadar tam şarj sağlar. Güvenli bir uyum için birlikte verilen kulak uçlarını deneyin ve sizin için en rahat olan boyutu seçin. Havalı, yumurta şeklindeki tasarımı sayesinde tomurcukların kulaklarınızdan düşmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Galaxy Tomurcukları 2(yeni bir sekmede açılır) Zeytin Yeşili, Grafit ve Beyaz olmak üzere üç eğlenceli renkte mevcuttur ve Mashable ekibinden harika yorumlar almıştır. Mashable’dan Alex Perry incelemesinde şöyle yazdı: “Banka hesabınızı eritmeden iyi bir çift kablosuz kulaklık arayan bir Android telefon sahibiyseniz – bunu fazla düşünmeyin.”

Teknory