‘Scream 6’ Yıldızı Jenna Ortega, Scream Queen Olarak Adlandırılmasına Şaşırtıcı Bir Tepki Verdi

Spyglass Media/ Paramount Pictures aracılığıyla görüntü Bunu kimse inkar etmiyor Jenna Ortega Netflix’in çok sevilen TV dizisinin başrolünü de içeren 20 yaşındaki aktris için geçen birkaç yıl sayesinde şu anda Hollywood’un en hızlı ve en parlak yükselen yıldızlarından biri. Çarşamba. Gotik genç kahraman rolünün de kanıtladığı gibi, Ortega, korku filmlerinde birden çok kez göründükten sonra, […]

‘Scream 6’ Yıldızı Jenna Ortega, Scream Queen Olarak Adlandırılmasına Şaşırtıcı Bir Tepki Verdi

Spyglass Media/ Paramount Pictures aracılığıyla görüntü

Bunu kimse inkar etmiyor Jenna Ortega Netflix’in çok sevilen TV dizisinin başrolünü de içeren 20 yaşındaki aktris için geçen birkaç yıl sayesinde şu anda Hollywood’un en hızlı ve en parlak yükselen yıldızlarından biri. Çarşamba. Gotik genç kahraman rolünün de kanıtladığı gibi, Ortega, korku filmlerinde birden çok kez göründükten sonra, özellikle korku türünde güncel bir lider ışıktır. En az 2022’ler Bağırmak eski devam filmi ve devamı Çığlık VIşu anda sinemalarda.

O halde, herkes onu zaten bu şekilde görse de, Ortega’nın kutsal “çığlık kraliçesi” unvanını henüz kazanmayı başaramadığını düşünmesi şaşırtıcı. Paramount slasher six-quel’i tanıtmak için Dead Meat ile konuşurken, aktrise korku projelerinin bir listesi sunuldu – bu liste şunları içerir: Bebek Bakıcısı: Katil Kraliçe, XVe Stüdyo 666 – ve “çığlık kraliçesi” unvanı hakkında fikrini sordu. İşte mütevazi yıldızın bu konuda söyledikleri:

“‘Çığlık kraliçesi’nin henüz almaya hazır olmadığım bir onur olduğunu hissediyorum. Çok şey yapman gerektiğini veya o yeri ve adı senin için gerçekten sağlamlaştıran bir şey yapman gerektiğini hissediyorum. Henüz bu yönde ilerleyip ilerlemediğimi bilmiyorum.”

Bu yanıttan da anlaşılacağı gibi, Ortega kart taşıyan bir korku fanatiğidir, bu nedenle çığlık kraliçesi unvanını bu kadar büyük bir saygıyla elinde tutuyor. Aslında, bu türün kendisi için hem bir izleyici hem de bir oyuncu olarak ne kadar önemli olduğunu lirik bir şekilde anlatmaya devam etti:

“Bence bu tür, ne bileyim, ben sadece kanı ve bağırsağı, bağırmayı ve ağlamayı seviyorum ve bence bu süreçte çok katartik ve terapötik bir şeyler var. Korku filmlerinin pek çok farklı yönü olduğunu düşünüyorum ve bir aktör olarak sizi bir şekilde doğru bir geçiş çizgisi oluşturmak ve projenin romantizm düzeyini anlamlı kılmak için zorluyor gibi hissediyorum. korku…”

Komik bir şekilde, Ortega korku sevgisi hakkında daha fazla şey söylemeye devam edecekti, ancak röportaj bir kişi tarafından kesildi. Bağırmak yardımcı yıldız Jason Savoy Brown.

Ortega, resmi bir çığlık kraliçesinin nelerden oluştuğu hakkında bazı ilgi çekici noktalara değiniyor. Sahip olduğu bir avuç korku filmine rağmen, hiçbirinin ana yıldızı olmadı, bu yüzden bu, unvanı haklı olarak talep etmesi için potansiyel bir engel olabilir. Yine de, Ortega çığlık kraliçesi tacını almaktan mutlu olsaydı, dışarıdaki pek çok hayranı muhtemelen şikayet etmezdi.

Çığlık VI 10 Mart Cuma gününden itibaren her yerde sinemalarda.

Teknory