En iyi Microsoft Office fırsatı: Mac veya Windows için %86 indirim

TL;DR: Tanesi 23,93 £ karşılığında Mac için Microsoft Office Ev ve İş veya Windows için Microsoft Professional Plus’ı edinin. İster öğrenci ister profesyonel olun, güvenilir üretkenlik uygulamaları işinize yarayabilir. Bilgisayarınızda zaten Microsoft 365 yüklü olabilir ancak abonelik için ödeme yapmak Word, Excel ve PowerPoint gibi uygulamaları edinmenin tek yolu değildir. Bunun yerine, hala harika çalışan […]

En iyi Microsoft Office fırsatı: Mac veya Windows için %86 indirim

TL;DR: Tanesi 23,93 £ karşılığında Mac için Microsoft Office Ev ve İş veya Windows için Microsoft Professional Plus’ı edinin.


İster öğrenci ister profesyonel olun, güvenilir üretkenlik uygulamaları işinize yarayabilir. Bilgisayarınızda zaten Microsoft 365 yüklü olabilir ancak abonelik için ödeme yapmak Word, Excel ve PowerPoint gibi uygulamaları edinmenin tek yolu değildir. Bunun yerine, hala harika çalışan eski bir sürüm için ömür boyu lisans alabilirsiniz.

Microsoft Office 2019, Microsoft 365 ile alacağınız uygulamaların çoğuyla birlikte gelir; sadece aynı işlevlerin çoğunu hâlâ yerine getiren daha az modern sürümler, eksi aylık abonelik ücretleri ve bunlar ömür boyu sizindir. Normalde Mac veya Windows için Microsoft Office 2019’a ömür boyu lisansın maliyeti 150 £’un üzerindedir, ancak sınırlı bir süre için bu yalnızca 23,93 £’dur.

Windows ve Mac sürümleri biraz farklıdır. Windows kullanıcıları Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Publisher ve Access’i edinir. Bunlar, bilgisayarınızda halihazırda bulunan uygulamaların 2019 sürümleridir, ancak artık bunlar için her ay veya yılda bir ödeme yapmanız gerekmiyor.

Bu, ömür boyu bir bilgisayara yükleyebileceğiniz tek seferlik bir satın alma işlemidir. Öğrenciler için bu, üniversiteye başladıklarında ilk işlerine kadar güvenebilecekleri bir yazılım paketi anlamına gelir. Profesyoneller için bu, işinizi yapmak için ihtiyaç duyduğunuz uygulamalara artık bütçe ayırmanıza gerek olmadığı anlamına gelir.

Mac için Microsoft Office ayrıca Word, Excel, PowerPoint, Outlook ve OneNote ile birlikte gelir, ancak Publisher ve Access yalnızca Windows’tur. Ancak Mac kullanıcıları Teams Classic’i de edinebilir. Ve tıpkı Windows sürümünde olduğu gibi, bu uygulamaları ömür boyu edinmek için yalnızca bir kez ödeme yapmanız gerekir.

Mashable Fırsatları

Abonelikten vazgeçme ve Microsoft Office için bir kez ödeme yapma şansınızı kaçırmayın. Acele edin ve bu ömür boyu fırsatları yakalayın:

Teknory