En iyi oyun bilgisayarı fırsatı: 1300 doların altında bir MSI Katana alın.

650 $ TASARRUF EDİN: 8 Aralık itibarıyla MSI Katana Gaming Notebook(yeni bir sekmede açılır) Walmart’ta 1.899 dolardan 1.249 dolara satılıyor. Bu %34’lük bir tasarruf Kendini adamış oyuncuların kurulumlarıyla özel bir ilişkisi vardır. oyun, bu süreçte kullanılan tüm bilgisayarlarda veya dizüstü bilgisayarlarda oldukça talepkardır ve oyuncular, ekipmanlarının göreve uygun olacağına güvenmek zorundadır. Hobi pahalı olabilir, ancak […]

En iyi oyun bilgisayarı fırsatı: 1300 doların altında bir MSI Katana alın.

650 $ TASARRUF EDİN: 8 Aralık itibarıyla MSI Katana Gaming Notebook(yeni bir sekmede açılır) Walmart’ta 1.899 dolardan 1.249 dolara satılıyor. Bu %34’lük bir tasarruf


Kendini adamış oyuncuların kurulumlarıyla özel bir ilişkisi vardır. oyun, bu süreçte kullanılan tüm bilgisayarlarda veya dizüstü bilgisayarlarda oldukça talepkardır ve oyuncular, ekipmanlarının göreve uygun olacağına güvenmek zorundadır. Hobi pahalı olabilir, ancak neyse ki kış indirimleri, yükseltmeyi her zamankinden daha kolay hale getirdi.

8 Aralık itibarıyla MSI Katana Gaming Notebook(yeni bir sekmede açılır) (Intel Core 12. Nesil i9-12900H, NVIDIA GeForce RTX 3070Ti, 16GB RAM, 1TB SSD) Walmart’ta sadece 1.249$’a satılıyor. Genellikle 1899 dolardan satılan bu satış, MSI Katana’nın fiyatını 650 dolar veya %34 oranında düşürür. Bu kadar saygı gören bir dizüstü bilgisayar için önemsiz bir tasarruf değil.

15,6 inçlik bu bilgisayar, kompakt bir kurulum isteyen herkes için doğru boyuttadır. 16 GB RAM ve 1 TB disk alanına sahip MSI Katana, özel oyuncuların birçok talebini karşılamaya hazır. NVIDIA® GeForce RTX™ 30 ve 1920 x 1080 çözünürlüğe ve kırmızı ışıklı klavyeye sahiptir.

Pil ömrü değişebilir, bu nedenle yoğun oyun oynarken şarj cihazınızın yakınınızda olduğundan emin olun. Şık siyah görünümü ve en grafik ağırlıklı oyunlara bile dayanma kapasitesiyle, her oyun macerasında keyifli bir deneyim bekleyebilirsiniz.

Bu anlaşmanın çok ilgi göreceği kesin. Sürerken kontrol ettiğinizden emin olun.

Teknory