En iyi ömür boyu şifre yöneticisi fırsatı: Locker’da %83 indirim

TL;DR: Bir Locker Premium Planına ömür boyu abonelik 40,29 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %83 tasarruf etmenizi sağlar. Tüm hesaplarınızı çevrimiçi ortamda güvende tutmak çok iş gerektirir. İnterneti bir süredir kullanıyorsanız, takip etmeniz gereken düzinelerce şifreniz olabilir ve bunların hepsini güncel, güvenli tutmak ve sızıntılara karşı kontrol etmek neredeyse tam zamanlı bir iştir. Neyse […]

En iyi ömür boyu şifre yöneticisi fırsatı: Locker’da %83 indirim

TL;DR: Bir Locker Premium Planına ömür boyu abonelik 40,29 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %83 tasarruf etmenizi sağlar.


Tüm hesaplarınızı çevrimiçi ortamda güvende tutmak çok iş gerektirir. İnterneti bir süredir kullanıyorsanız, takip etmeniz gereken düzinelerce şifreniz olabilir ve bunların hepsini güncel, güvenli tutmak ve sızıntılara karşı kontrol etmek neredeyse tam zamanlı bir iştir. Neyse ki, bu işi bırakabilir ve işi Locker Password Manager’a yaptırabilirsiniz. Bu sezgisel parola yöneticisi, parolalarınızı güvence altına almanıza, oluşturmanıza ve yönetmenize yardımcı olmak için tüm cihazlarınıza bağlanır ve ömür boyu abonelik yalnızca 40,29 £’dir.

Locker’ın kullanımı kolaydır ve çevrimiçi geçirdiğiniz süre için bazı önemli yaşam kalitesi iyileştirmeleri sunabilir. Sırf unuttunuz ve hesabınıza girmeniz gerekiyor diye parola değiştirmeye artık gerek yok. Locker, tüm cihazlarınızda kayıtlı tüm şifre bilgilerini otomatik olarak doldurur. Artık Netflix şifrenizi hatırlayamadığınız için telefonunuzdan MacBook’unuza geçiş yapmanıza gerek yok.

Verilerinizin tek bir yerde saklanması konusunda endişelenmeyin. Bir AES-256bit şifrelemenin ve bir PBKDF2 ve RSA algoritmasının arkasında kilitlidir.

Bu parola yöneticisi, bilgilerinizi yalnızca sizin için dosyada tutmaz. Ayrıca, kayıtlı bilgilerinizden herhangi birinin sızdırıldığını tespit ederse sizi tarar ve uyarır. Böyle bir durumda, Locker’ın diğer hizmetinden yararlanma ve yeni, güvenli bir parola oluşturma zamanı gelmiştir.

Locker aboneliğiniz, sınırsız sayıda şifre saklamanıza izin verir. Ayrıca, gerçek hesabınızı sizinle gerçekten iletişim kurmasını istediğiniz kişiler dışında herkesten gizli tutmanıza yardımcı olacak sınırsız e-posta takma adı alacaksınız. Bir kripto yatırımcısıysanız, Locker cüzdanınızı saklamanıza izin verir.

Her biri için farklı, güçlü bir parolayla tüm çevrimiçi hesaplarınızın güvende olduğundan emin olun.

Sınırlı bir süre için sadece 40,29 £ karşılığında Locker Password Manager için ömür boyu Premium Plan elde edin.

Teknory