En İyi Rosetta Stone fırsatı: Ömür boyu erişimde %52 indirim

TL;DR: Rosetta Stone’a ömür boyu abonelik (tüm diller) 149,76 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %52 tasarruf etmenizi sağlıyor. Birden fazla dilde iletişim kurabilmek bir beceriden daha fazlasıdır; geniş kapsamlı faydaları olan değerli bir varlıktır. Ve Rosetta Stone’a ömür boyu tüm dillerde erişim sağlayan bu fırsat, yalnızca 149,76 £ karşılığında 25 dilin tamamına erişmenizi sağlar. […]

TL;DR: Rosetta Stone’a ömür boyu abonelik (tüm diller) 149,76 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %52 tasarruf etmenizi sağlıyor.


Birden fazla dilde iletişim kurabilmek bir beceriden daha fazlasıdır; geniş kapsamlı faydaları olan değerli bir varlıktır. Ve Rosetta Stone’a ömür boyu tüm dillerde erişim sağlayan bu fırsat, yalnızca 149,76 £ karşılığında 25 dilin tamamına erişmenizi sağlar.

Yeni bir dil öğrenmek, seyahat ederken başkalarıyla iletişim kurmanıza olanak sağlamak ve çok daha fazlası gibi avantajlarla birlikte gelir. Cambridge University Press & Assessment’e göre, yaşamın ilerleyen dönemlerinde yeni bir dil öğrenmek “beyninizi çalıştırmanın güçlü bir yoludur”, çünkü kısmen “beyinde yeni bağlantılar oluşturuyorsunuz ve sinir sistemi bağlantılarını güçlendiriyorsunuz.”

Rosetta Stone, yaklaşık 30 yıldır dil öğreniminde lider konumdadır ve NASA ve Calvin Klein gibi isimler tarafından kullanılmaktadır. Rosetta okuma, yazma ve konuşma yoluyla her dili anlamanızı geliştirmenize yardımcı olur. Bunu etkileşimli yazılım ve telaffuzunuzu mükemmelleştirmek için söylediğiniz kelimeleri analiz eden konuşma tanıma teknolojisi TruAccent aracılığıyla yapar.

Alışveriş yapma, restoranda sipariş verme ve daha pek çok şeyle ilgili kelimeleri resimlerle ve temel konuşma becerileriyle eşleştirmeye başlayacaksınız. Daha sonra yurt dışına seyahat ederken işinize yarayabilecek fikir paylaşımı ve popüler kültürü tartışmak gibi daha karmaşık konulara geçebilirsiniz.

Bu yazılım, PC’ler, Mac’ler, tabletler ve mobil cihazlar dahil olmak üzere çeşitli cihaz türlerinde çalışır. Ancak müşteriler aynı anda yalnızca bir dile erişebilir ve diledikleri zaman bunlar arasında geçiş yapabilirler.

Mashable Fırsatları

Bu sevilen dil öğrenme yazılımı, seçtiğiniz 25 dilde akıcılık ve özgüven geliştirmenize yardımcı olabilir. Yeni bir dil öğrenmek istiyorsanız, bu başlamak için harika bir zaman olabilir.

149,76 £ karşılığında Rosetta Stone’un 25 diline ömür boyu abone olun.

Teknory