En iyi şarj cihazı teklifi: 84 $ karşılığında kablosuz şarj istasyonu

TL;DR: 14 Ocak’a kadar Omnia Q5 5’i 1 arada kablosuz şarj istasyonunu 120 $ yerine yalnızca 83,99 $ karşılığında alabilirsiniz — bu %30 tasarruf demektir. 2023’te dağınıklığı bırakmak mı istiyorsunuz? Masanızda veya tezgahınızda daha fazla yer açmanın kolay bir yolu, mevcut dağınık kablo durumunuzdan kurtulmanıza yardımcı olacak bir şarj çözümüne yatırım yapmaktır. OMNIA Q5, tek […]

En iyi şarj cihazı teklifi: 84 $ karşılığında kablosuz şarj istasyonu

TL;DR: 14 Ocak’a kadar Omnia Q5 5’i 1 arada kablosuz şarj istasyonunu 120 $ yerine yalnızca 83,99 $ karşılığında alabilirsiniz — bu %30 tasarruf demektir.


2023’te dağınıklığı bırakmak mı istiyorsunuz? Masanızda veya tezgahınızda daha fazla yer açmanın kolay bir yolu, mevcut dağınık kablo durumunuzdan kurtulmanıza yardımcı olacak bir şarj çözümüne yatırım yapmaktır.

OMNIA Q5, tek bir şık noktada beş cihaza güç sağlıyor. Ve 14 Ocak’a kadar büyük tasarruflar elde edebilir ve kupon kodu gerekmeden sadece 83,99 $ (normal 120 $) karşılığında bir ev getirebilirsiniz.

Apple aygıtlarınızı kolay ve estetik açıdan hoş bir şekilde güçlendirin. Bu istasyon iPad’inizi, Apple Watch’unuzu, iPhone’unuzu, Apple Pencil 2’nizi ve hatta AirPod’larınızı aynı anda kablosuz olarak şarj etmeye hazır olduğundan her şeyi takip etme konusunda endişelenmenize gerek yok. Tezgah veya masa alanınızı en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur ve gerektiğinde şarj pedini ve istasyonu ayrı ayrı kullanabilmeniz için modüler parçalar sunar.

Finanse edildiği tarih BaşlangıçOMNIA, Apple Pencil 2 için kablosuz şarj sunan tek şarj istasyonudur. Ayrıca kullanışlı 15 ila 20 derecelik açıyla ergonomik bir stand olarak da kullanılabilir, böylece cihazınızı kullanırken bile rahatça çalışabilirsiniz. güç verir.

Mashable Fırsatları

CES’te yer alan bu OMNIA Q5 5’i 1 arada Kablosuz Şarj İstasyonuyla, 14 Ocak saat 23:59’a (PT) kadar yalnızca 83,99 ABD Doları (normal 120 ABD Doları) karşılığında her şeyi şarjlı tutarken masanızı temizleyin.

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow