En iyi tansiyon monitörü fırsatı: Kupon koduyla %10 indirim

TL;DR: En iyi tansiyon izleme çözümü ile sağlığınızın kontrolünü elinize alın. Aktiia 7/24 Tansiyon Aleti indirim koduyla 180 £’a satışta AktiiaMashable(yeni bir sekmede açılır)liste fiyatından %10 tasarruf etmenizi sağlar. Sağlığınızı ciddiye almaya başlamanın en iyi zamanı bugün. Ama merak etmeyin, size dışarı çıkıp mil toplamaya başlamanızı söylemeyeceğiz. Sizi sadece sağlık hizmetlerinde devrim yaratma potansiyeline sahip, […]

En iyi tansiyon monitörü fırsatı: Kupon koduyla %10 indirim

TL;DR: En iyi tansiyon izleme çözümü ile sağlığınızın kontrolünü elinize alın. Aktiia 7/24 Tansiyon Aleti indirim koduyla 180 £’a satışta AktiiaMashable(yeni bir sekmede açılır)liste fiyatından %10 tasarruf etmenizi sağlar.


Sağlığınızı ciddiye almaya başlamanın en iyi zamanı bugün. Ama merak etmeyin, size dışarı çıkıp mil toplamaya başlamanızı söylemeyeceğiz. Sizi sadece sağlık hizmetlerinde devrim yaratma potansiyeline sahip, invazif olmayan ve sürekli bir kan basıncı izleme çözümüne yönlendiriyoruz.

Kulağa büyük bir açıklama gibi geliyor ama Aktiia 7/24 Tansiyon Aleti bunu destekleyebilir.

Aktiia 7/24 Kan Basıncı Ölçüm Cihazının faydaları nelerdir?

Aktiia ile kan basıncınızı her zaman ve her yerde zahmetsizce takip edebilirsiniz. Bu, açıkça oldukça önemli olan kardiyovasküler sağlığınızı proaktif olarak yönetebileceğiniz anlamına gelir.

Öyleyse neden seçelim Aksiyon(yeni bir sekmede açılır) sağlığınız kadar hayati bir şeyle? Bu birinci sınıf tansiyon aleti birçok avantajla donatılmıştır:

  • Kullanımı kolay — Otomatik kan basıncı ölçümleriyle, onu takabilir ve her şeyi unutabilirsiniz.

  • anlayışlı — Monitör, kalp sağlığınızı daha iyi anlamanıza olanak tanır.

  • Güvenilir — Bu ürün, zarafet ve rahatlık sunan bir İsviçre tasarımı ile 18 yıllık araştırma ve geliştirmenin sonucudur.

  • Paylaşılabilir — Kan basıncı verilerinizin bir özetini doktorunuzla paylaşmak kolaydır.

Tüm bunlar, doktorunuzla paylaşabileceğiniz benzersiz veriler sağlayan, klinik olarak doğrulanmış bir cihaz oluşturmak için bir araya gelir.

Uygulamanın temel özellikleri

Uygulamayla sorunsuz bir şekilde çalışmasaydı tansiyon aletinin pek bir değeri olmazdı. Neyse ki bu bir sorun değil çünkü Aktiia uygulaması kullanıcılara şunları sağlıyor:

Sağlığınızın kontrolünü ele almak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olursunuz.

En iyi tansiyon monitörü anlaşması

Mashable okuyucuları, özel indirim koduyla Aktiia 7/24 Tansiyon Aleti’nde %10 tasarruf edebilir AktiiaMashable(yeni bir sekmede açılır). Bu, bu etkileyici cihazı ve uygulamayı yalnızca 180 £ karşılığında güvence altına alabileceğiniz anlamına gelir. Buna ücretsiz gönderim ve iki yıllık cömert bir garanti dahildir.

%10 tasarruf edin Aktiia 7/24 Tansiyon Aleti(yeni bir sekmede açılır) Mashable okuyucuları için bu özel anlaşma ile.

Teknory