En iyi teknoloji fırsatı: FastestVPN’i 10 cihazda 30 $ karşılığında edinin

TL;DR: 21 Ekim itibarıyla FastestVPN’e ömür boyu aboneliği yalnızca 29,97$ karşılığında, yani %91 indirimle edinin. İnternetin keyiflerinden biri de bağlantıda kalabilmektir. Bu ve pijamalarınızla evden alışveriş yapabilmek. İnternet bağlantınızdan ne kadar keyif alırsanız alın, çevrimiçiyken gizliliğinizi ve güvenliğinizi artırmak çok faydalı olabilir. Sanal özel ağ (VPN), çevrimiçi gizliliğinizi, güvenliğinizi ve erişiminizi artırabileceğinden dikkate alınması gereken […]

En iyi teknoloji fırsatı: FastestVPN’i 10 cihazda 30 $ karşılığında edinin

TL;DR: 21 Ekim itibarıyla FastestVPN’e ömür boyu aboneliği yalnızca 29,97$ karşılığında, yani %91 indirimle edinin.


İnternetin keyiflerinden biri de bağlantıda kalabilmektir. Bu ve pijamalarınızla evden alışveriş yapabilmek. İnternet bağlantınızdan ne kadar keyif alırsanız alın, çevrimiçiyken gizliliğinizi ve güvenliğinizi artırmak çok faydalı olabilir. Sanal özel ağ (VPN), çevrimiçi gizliliğinizi, güvenliğinizi ve erişiminizi artırabileceğinden dikkate alınması gereken bir şeydir. Sınırlı bir süre için, satış etkinliğimiz sırasında yalnızca 29,97 $ (360 $) karşılığında FastestVPN’e ömür boyu abone olun.

Bu FastestVPN fırsatıyla verilerinizi ve kişisel bilgilerinizi 10 cihazda (aynı anda kullanılabilir) koruyun. VPN’ler, IP adresinizi maskeleyerek çevrimiçi gizliliğinizin korunmasına yardımcı olur, bu da bilgisayar korsanlarının veya diğer kötü aktörlerin verilerinize müdahale etmesini çok daha zorlaştırır. Genellikle daha az güvenli olduklarından, halka açık Wi-Fi ağlarını kullanırken bu harika bir şeydir.

FastestVPN’in 41 ülkede 600’den fazla sunucusu vardır ve bunların hepsi abonelerini korumak için askeri düzeyde 256 bit AES şifrelemesi kullanır. Ayrıca NAT güvenlik duvarına, kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma ve reklam engelleyiciye erişim elde edeceksiniz. Ayrıca coğrafi kısıtlamaları aşabilecek ve hemen hemen her sitenin kilidini açabileceksiniz. Ayrıca Smart Connect, en hızlı sunucuya bağlanmanıza olanak tanır.

Kullanımı ve kurulumu kolay olacak şekilde tasarlanan FastestVPN, Kayıt Tutmayan sertifikalıdır; bu, FastestVPN’in bile özel bilgilerinize asla sahip olmayacağı anlamına gelir.

7/24 mevcut müşteri desteği, sınırsız sunucu anahtarları ve bant genişliği ve daha fazlasıyla FastestVPN, çevrimiçi ortamda işleri güvende ve emniyette tutmak için mükemmel bir seçenektir.

23 Ekim saat 23:59 PT’ye kadar yalnızca 29,97 $ (360 $) karşılığında on cihaz için FastestVPN’e ömür boyu abone olun.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory