En iyi teknoloji teklifi: Apple cihaz şarj cihazı 2’li paketi 30 dolara

TL;DR: 8 Ekim’den itibaren ikili paket alabilirsiniz. Apple aygıtları için 4’ü 1 arada USB-C şarj cihazları 59,98$ yerine yalnızca 29,99$’a — bu %50 tasarruf demektir. Cihazlarınız için doğru şarj cihazlarını hazır bulundurduğunuzda garip bir şekilde tatmin edici bir his var. Bu, kazı kazan piyango biletinden biraz para kazanmaya benzer bir şey. Ama ihtiyacınız olanları bulamadığınızda? […]

En iyi teknoloji teklifi: Apple cihaz şarj cihazı 2’li paketi 30 dolara

TL;DR: 8 Ekim’den itibaren ikili paket alabilirsiniz. Apple aygıtları için 4’ü 1 arada USB-C şarj cihazları 59,98$ yerine yalnızca 29,99$’a — bu %50 tasarruf demektir.


Cihazlarınız için doğru şarj cihazlarını hazır bulundurduğunuzda garip bir şekilde tatmin edici bir his var. Bu, kazı kazan piyango biletinden biraz para kazanmaya benzer bir şey. Ama ihtiyacınız olanları bulamadığınızda? Dikkat! Bu 4’ü 1 arada USB-C şarj cihazının yeni bir nefes almasının nedeni budur. Evinizi araştırmanıza veya sevdiklerinize kabloları dolaştırmalarına gerek kalmadan en sevdiğiniz Apple cihazlarını aynı anda şarj etmenize olanak tanır.

Şarj cihazı, Apple Watch’unuz için iki Lightning bağlantı noktası, bir USB-C bağlantı noktası ve bir manyetik saat bağlantı noktasıyla birlikte gelir. Her şeyi aynı anda ve her yerde kablo karmaşası olmadan şarj etmenizi sağlar.

Seyahat için mükemmel bir tasarıma sahip ve bu fırsatla iki adet 4’ü 1 arada şarj cihazı alacağınız için birini evde veya ofiste saklayabilir, diğerini dünyayı gezme maceralarınız için bir kenara bırakabilirsiniz. Bu şekilde, fotoğraf ve videolar için her zaman hazır cihazlarınız olur veya özel birine hediye edebilirsiniz.

Bu şarj cihazı, pilin zarar görmesini önlemek için akımı akıllıca eşleştiren bir aşırı akım güvenlik özelliğine sahiptir. Ancak adaptörleri içermez, yalnızca iki kabloyu içerir.

Evde, işte, okulda ve seyahatlerde bağlantıda kalmanıza yardımcı olacak bu fırsatı kaçırmayın. Hatta hayatınızdaki Apple sevenler için düşünceli bir çorap doldurucusu bile olur.

Apple aygıtlarına yönelik bu 4’ü 1 arada USB-C şarj cihazından oluşan ikili paketi 29,99 ABD dolarına (normal 59 ABD doları) satın alın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow