WhatsApp beta, aynı hesabı birden fazla telefonda kullanmanızı sağlar

Düzenli olarak birden fazla telefon kullanıyorsanız ve bir WhatsApp kullanıcısıysanız, aynı hesabı birden fazla cihazda kullanamamanızdan muhtemelen memnun değilsiniz. Bu yakında değişebilir. Göre WABetaBilgiWhatsApp, bazı beta kullanıcılarına aynı WhatsApp hesabını aynı anda dört cihaza kadar kurmalarına ve kullanmalarına izin veren “eşlik modu” adı verilen bir özellik sunuyor. AYRICA BAKINIZ: WhatsApp Toplulukları başlattı, ancak onları almanız […]

WhatsApp beta, aynı hesabı birden fazla telefonda kullanmanızı sağlar

Düzenli olarak birden fazla telefon kullanıyorsanız ve bir WhatsApp kullanıcısıysanız, aynı hesabı birden fazla cihazda kullanamamanızdan muhtemelen memnun değilsiniz.

Bu yakında değişebilir. Göre WABetaBilgiWhatsApp, bazı beta kullanıcılarına aynı WhatsApp hesabını aynı anda dört cihaza kadar kurmalarına ve kullanmalarına izin veren “eşlik modu” adı verilen bir özellik sunuyor.

WhatsApp Toplulukları başlattı, ancak onları almanız biraz zaman alabilir

Bu özellik yalnızca WhatsApp’ın en son beta sürümünde (sürüm 2.22.24.18) mevcuttur ve yalnızca bazı kullanıcılara sunulmuştur. Kurulumu kolaydır; WhatsApp’ı yeni bir telefona yüklediğinizde, sağ üst köşedeki üç noktalı menüde seçenek görünecek (bu Android’de, bu özellik görünüşe göre henüz iPhone’larda mevcut değil), aracılığıyla başka bir cihazla bağlantı kurmanıza izin veriyor. bir QR kodu.

Tamamlayıcı mod ilk olarak önceki bir WhatsApp beta sürümünde test edildi, ancak daha sonra yalnızca tabletlerde kullanılabiliyordu; artık birden fazla telefon da ekleyebilirsiniz. Bu özelliğin, WhatsApp’ın telefon uygulamanıza kolayca bağlayabileceğiniz masaüstü sürümünde uzun süredir mevcut olduğunu da belirtmekte fayda var.

WhatsApp’ın birden fazla cihaz arasında senkronize edilmesinin avantajları oldukça açıktır: WhatsApp’ı hangi cihazda açarsanız açın, tüm mesajlarınız ve dosyalarınız her zaman orada olmalıdır. Test amacıyla düzenli olarak telefon değiştiren benim gibi biri için bu bir hayat kurtarıcı.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

Facebook ve uygulamalarının bozulduğu gün internet böyle görünüyordu


Tamamlayıcı mod hala sınırlı bir betadır, yani bir beta test kullanıcısı olsanız ve Android telefonunuzda WhatsApp’ın en son sürümü yüklü olsa bile, onu henüz göremeyebilirsiniz. Ancak bazı kullanıcılar tarafından kandırılıyor olması, muhtemelen yakında daha geniş bir sürüm alacağı anlamına geliyor.

Teknory