En iyi teknolojik aksesuar fırsatı: 6’sı 1 arada Kablosuz Şarj İstasyonu ve Saat Şarj Cihazı 60 Dolar

TL;DR: 16 Temmuz’dan itibaren sahip olabilirsiniz. ChargeUp 6’sı 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonu ve Saat Şarj Cihazı(yeni bir sekmede açılır) 99,99$ yerine sadece 59,99$ — %40 tasarruf. Akıllı cihazlar harikadır, ancak yanlarında çok fazla dağınıklık da taşırlar. Aileler her prizde birden fazla kablo, farklı kablosuz şarj cihazlarıyla karşılaşabilir.(yeni bir sekmede açılır) telefonlar, akıllı saatler ve […]

En iyi teknolojik aksesuar fırsatı: 6’sı 1 arada Kablosuz Şarj İstasyonu ve Saat Şarj Cihazı 60 Dolar

TL;DR: 16 Temmuz’dan itibaren sahip olabilirsiniz. ChargeUp 6’sı 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonu ve Saat Şarj Cihazı(yeni bir sekmede açılır) 99,99$ yerine sadece 59,99$ — %40 tasarruf.


Akıllı cihazlar harikadır, ancak yanlarında çok fazla dağınıklık da taşırlar. Aileler her prizde birden fazla kablo, farklı kablosuz şarj cihazlarıyla karşılaşabilir.(yeni bir sekmede açılır) telefonlar, akıllı saatler ve kulaklıklar için. Sadece çok hızlı bir şekilde ekler. Aynı şey, çeşitli teknolojilerle bağlantıda kalmayı seven bireysel kullanıcılar için de geçerli.

Kablo karmaşasıyla uğraşmak yerine, tek bir yerde altı farklı cihaza güç sağlayabilen bir şarj istasyonu edinin. ChargeUp Altı Bir Arada Kablosuz Şarj İstasyonu telefonlara, tabletlere, akıllı saatlere ve daha fazlasına güç sağlayabilir. Normalde, bu yoğun kablosuz şarj istasyonlarından biri 99,99 ABD Doları olur, ancak bir tanesini 59,99 ABD Doları karşılığında alabilirsiniz.

iPhone, AirPods, Apple Watch ve iPad’inize güç sağlamak için tek bir yer

ChargeUp, farklı cihazları şarj edebileceğiniz dört ana yere sahip benzersiz bir tasarıma sahiptir. Hepsinden 360 derece dönebilen şarj standı(yeni bir sekmede açılır) bu şarj istasyonunu diğerlerinden ayıran şey olabilir. Tüm aynı kabloları birbirine dolanmış tek bir güç istasyonuna bağlamak yerine, cihazlarınızı Lightning, Micro-USB ve USB-C konektörleri için katlanır şarj kafalarıyla dönen şarj istasyonuna destekleyin.

Şarj istasyonunun geniş tabanı, telefonunuz veya diğer uyumlu cihazınız için kullanabileceğiniz sıcaklık kontrollü bir kablosuz şarj cihazıdır. Apple Watch standı, saatinizin şarj olurken hala kullanışlı olduğu güvenli, yükseltilmiş bir nokta sunar. Geriye kalan tek şey, AirPod kasanızı açıp tüm kasanın açılmasını beklemek için uygun bir yer.

6 cihaz için bir şarj istasyonu edinin

Aynı yerde altı adede kadar cihazınızı şarj edin.

Watch Charger ile ChargeUp 6’sı 1 Arada Kablosuz Şarj İstasyonunu Alın(yeni bir sekmede açılır) 59,99$’a satışta (kayıtlı 99,99$).

Fiyatlar değişebilir.

Teknory