En İyi Ücretsiz CapCut Düzenlemeleri

Video düzenleme artık profesyonel video editörlerine ayrılmış bir beceri değildir. Karmaşık yazılım kullanmadan, artık kolaylıkla büyüleyici videolar oluşturabilirsiniz. CapCut araç kutusuna ve onun ücretsiz düzenleme araçlarına ve özelliklerine girin. Videonuzu düzenlemeniz gerekiyorsa, CapCut’tan başkasına bakmayın. Bu makale, ücretsiz olarak sunulan farklı özellikleri gözden geçirecek ve size CapCut’un popülaritesinin neden yalnızca Tik Tok ile olan ilişkisinden […]

En İyi Ücretsiz CapCut Düzenlemeleri

Video düzenleme artık profesyonel video editörlerine ayrılmış bir beceri değildir. Karmaşık yazılım kullanmadan, artık kolaylıkla büyüleyici videolar oluşturabilirsiniz. CapCut araç kutusuna ve onun ücretsiz düzenleme araçlarına ve özelliklerine girin.

Videonuzu düzenlemeniz gerekiyorsa, CapCut’tan başkasına bakmayın. Bu makale, ücretsiz olarak sunulan farklı özellikleri gözden geçirecek ve size CapCut’un popülaritesinin neden yalnızca Tik Tok ile olan ilişkisinden kaynaklanmadığını gösterecek.

Videonuzu Kırpın

CapCut video kırpıcı, video kliplerin istenmeyen kısımlarını kaldırmanıza olanak tanır. Bu araç ile videonuzun kalitesini artırabilir ve daha profesyonel görünmesini sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken istenmeyen bölümleri zaman çizelgesinden sürüklemek.

Videonuzu Bölün

Bölümlerin serbestçe değiştirilmesine, eklenmesine veya silinmesine izin vermek için videonuzu parçalara ayırmak isteyebilirsiniz. CapCut Bölme Aracı tam olarak bunun için tasarlandı. Sadece bölmek istediğiniz bölümü seçin. Bu, kliplerin kolayca değiş tokuş edilmesini kolaylaştırırken aynı zamanda ses dosyaları için de geçerlidir.

Videolarınızı Birleştirin

Daha ilgi çekici videolar oluşturmak istiyorsanız, CapCut Video Merger ile klipleri birleştirebilirsiniz. Bu araç, farklı video dosyalarını içe aktarmanıza ve bunları tercih ettiğiniz sıraya göre düzenlemenize olanak tanır. Ayrıca, özellikle hız ayarlamaları ve klipler arasındaki geçişlerin uygulanması gibi önemli değişiklikler yapmanız için size daha fazla seçenek sunar.

Arka Planınızı Kaldırın veya Değiştirin

Video arka planları genellikle videolara son rötuşları sağlar. Green Screen veya Chroma Keying aracıyla, hareketsiz veya hareketli bir resmi değiştirebilir, kaldırabilir ve değiştirebilirsiniz. Bu ilgi çekici araç, yaratıcı bir kişinin, özellikle içerik oluşturucuların elinde harikalar yaratıyor.

Videonuza Ses Ekleyin

Elbette çoğu video sessiz olmaz. Müzik duygu katar ve videoları daha ilgi çekici hale getirir. Bu, CapCut ile kolayca yapılır. Daha da iyisi, uygulama telifsiz film müziklerine erişim sağlar ve kişisel ses dosyaları eklemenize ve bunları videonuza uyacak şekilde ayarlamanıza olanak tanır.

Videonuza Filtre Efektleri Ekleyin

Filtreler videolara yeni bir görünüm verir. Sesler gibi, bir dizi güçlü duyguyu uyandırmaya yardımcı olabilirler. Videonuza filtreler ekleyerek onları renklendirin. Ve CapCut, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir filtre yelpazesine sahiptir.

Videonuza Duygular ve Metin Ekleyin

CapCut ile komik çıkartmalara, metinlere ve emojilere erişebilirsiniz. Tüm bunlar videolarınızı bir sonraki seviyeye taşıyabilir.

Videonuza Otomatik Altyazılar ve Altyazılar Ekleyin

Otomatik altyazılar ve altyazılar, insanların videoların sessiz keyfini çıkarmasına yardımcı olabilir. CapCut’un ücretsiz düzenleme aracı, işitme güçlüğü çekenler için veya yalnızca efekt için çok sayıda altyazı ve altyazı seçeneği sunar.

Şablonları Kullan

Hızlı bir video yapmak istiyorsanız CapCut’un şablonlarını kullanabilirsiniz. Bu ücretsiz video düzenleyici, hareket halindeyken videolar oluşturmanız için size çok çeşitli renkler ve müzik ve metin stilleri dahil farklı şablonlar sunar.

Hızı Ayarla

Videonuzun hareketini ayarlamayı mı düşünüyorsunuz? Öyleyse, CapCut’un çok yönlü video düzenleyicisiyle videonun hızının veya hareketinin artırılabileceğini veya yavaşlatılabileceğini öğrenmekten memnuniyet duyacaksınız. Her şey yapmak istediğiniz videonun türüne bağlıdır.

Ek Ücretsiz CapCut Düzenleme Özellikleri

CapCut, yukarıda incelenen ücretsiz düzenleme özelliklerine ek olarak, Çerçeve İçinde Resim, Anahtar Kare Animasyonu ve Video Sabitleyici gibi özel işlevlere sahip ücretsiz gelişmiş özellikler sunar:

Çerçeve İçinde Resim: Resimlerinizi daha çekici hale getirmenin bir başka yolu da onları çerçevelere yerleştirmektir. CapCut bu konuda kullanıcılarını yanıltmaz. Aksine, çok çeşitli çarpıcı çerçeveler arasından seçim yapmanızı sağlar. Aynı zamanda çerçevelere kişisel tasarımlar ekleyerek sanatsal yeteneklerin özgürce ifade edilmesine olanak sağlar.

Anahtar kare animasyonu: CapCut, animasyonun kolayca oluşturulmasını kolaylaştırıp çoklu efektler arasındaki geçişleri teşvik ederken, “anahtar kare animasyonunun” rolü hafife alınamaz. Esnekliği sayesinde, ana kare animasyonu kullanıcılara yalnızca birden fazla sanatsal dönüşüm üzerinde maksimum kontrol sağlamakla kalmaz, aynı zamanda net videolar oluşturmaya da yardımcı olur.

Video sabitleyici: İster profesyonel ister acemi, herhangi bir kullanıcının görmek isteyeceği son şey titreyen bir videodur. Ancak, CapCut’un video sabitleyicisinin kontrol etmek üzere programlandığı sorun budur. Kararlı videolar oluşturmanın zor olduğu durumlarda bile CapCut video, düzenleme işlemi sırasında sorunu çözecektir.

Video Düzenleme Kolaylaştı

CapCut’un ücretsiz video düzenleyicisi ile deneyimli bir video düzenleyici olmanıza veya özel düzenleme becerilerine sahip olmanıza gerek yok. Bu uygulama, kullanım kolaylığı sağlamak ve harika videolar oluşturmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Yukarıdaki özelliklerin tümünü ücretsiz olarak elde ettiğiniz karışımı ekleyin, CapCut video düzenleyici ile yanlış gidemezsiniz.

Hiç ücretsiz CapCut video düzenleyicisini kullandınız mı? Öyleyse, bu makalede incelenen özelliklerden herhangi birini kullandınız mı? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bize bildirin.

Teknory