‘Rick and Morty’ Hayranları Justin Roiland Skandalından Sonra En Kötüsüne Hazırlanıyor

Yetişkin Yüzücü / Rick ve Morty aracılığıyla görüntü Rick ve Morty yaratıcılar, hayranlara dizinin yüz yıl ve belki de yüz sezon süreceğini söylemek için defalarca dördüncü duvarı yıktı. Tam da onların sözlerine güvenmeye başladığımız sırada, dizinin mirasını ve geleceğine dair tüm umutları yok etme tehdidinde bulunan Justin Roiland skandalı ortaya çıktı. Ortak yaratıcı şu anda […]

‘Rick and Morty’ Hayranları Justin Roiland Skandalından Sonra En Kötüsüne Hazırlanıyor

Yetişkin Yüzücü / Rick ve Morty aracılığıyla görüntü

Rick ve Morty yaratıcılar, hayranlara dizinin yüz yıl ve belki de yüz sezon süreceğini söylemek için defalarca dördüncü duvarı yıktı. Tam da onların sözlerine güvenmeye başladığımız sırada, dizinin mirasını ve geleceğine dair tüm umutları yok etme tehdidinde bulunan Justin Roiland skandalı ortaya çıktı.

Ortak yaratıcı şu anda aile içi şiddet suçlamalarıyla karşı karşıya ve bunun ardından pek de hoş olmayan iddialar su yüzüne çıktı. Aralarında en sorunlu olanı, özellikle dizinin uzun ömürlülüğü ile ilgili olarak, Roiland’ın o sırada çoğu reşit olmayan bir dizi meslektaşı ve iş arkadaşı ile ileri geri gönderdiği doğrudan mesajlardır.

Adult Swim muhtemelen her şeyin sona ermesi için dua ediyor, ancak Roiland’ın avukatları kendi deyimiyle “adını temize çıkarmayı” başarsa bile, Roiland’ın geleceği Rick ve Morty hala belirsiz. Diğer şovlar ve reklam öğeleri daha ucuza iptal edildi, bu nedenle herkesin en sevdiği yetişkin animasyon dizisine ne olacağı belli değil.

Şu an için topluluk, gösterinin iptali olan olası en kötü sonuca hazırlanıyor.

Açıkçası, Justin Roiland Rick ve Morty, bu yüzden gösterinin onsuz devam ettiğini hayal etmekte zorlanıyoruz. Bir şey için, adam aslında her iki baş karakteri de seslendiriyor ve bir diğeri için, zorlayıcı anlatımının arkasındaki beyin gücünün bir parçası.

Tüm işaretler hasta için işaret ediyor Rick ve Morty şu anda, ancak belki şov bir miktar kapasiteyle yayınına devam edebilir veya en azından hikayeyi tamamlamak için son bir sezon için yenilenebilir. Roiland’ın bu planların bir parçası olup olmayacağı başka bir soru ve bu konuda tartışmalı.

Teknory