En kötüden en iyiye doğru sıralanan 3 Stargate filminin tümü

24 Ekim 1994, Hollywood, Kaliforniya. Mili Avital Mann’s Chinese Theatre’da “Stargate”in Prömiyerine Geliyor. (Fotoğraf: Tammie Arroyo/Getty Images) Stargate evrenindeki üç filmi en kötüden en iyiye doğru sıralıyoruz. Ah, Yıldız Geçidi evreninin görkemi! Üç franchise’dan biri sevimli ve harika babam beynimi yıkadı 5 yaşımdayken beni bilimkurgu dünyasıyla tanıştırırdı! Sağol baba! Umarım dönüştüğüm inekle gurur duyuyorsundur. Garip […]

En kötüden en iyiye doğru sıralanan 3 Stargate filminin tümü

24 Ekim 1994, Hollywood, Kaliforniya. Mili Avital Mann’s Chinese Theatre’da “Stargate”in Prömiyerine Geliyor. (Fotoğraf: Tammie Arroyo/Getty Images)

Stargate evrenindeki üç filmi en kötüden en iyiye doğru sıralıyoruz.

Ah, Yıldız Geçidi evreninin görkemi! Üç franchise’dan biri sevimli ve harika babam beynimi yıkadı 5 yaşımdayken beni bilimkurgu dünyasıyla tanıştırırdı! Sağol baba! Umarım dönüştüğüm inekle gurur duyuyorsundur.

Garip antik uzaylı eserlerinden yıldızlararası kaçışlara kadar, Stargate serisi bizi zaman ve uzayda eğlenceli ve heyecan verici yolculuklara çıkarıyor. Ra, Daniel Jackson, Jack O’Neil ve Teal’c gibi ikonik karakterlerle tanıştık ve bilimkurgu dünyası çekime hazır olduğundan, bir kült-klasik seri doğdu.

1994 yılında yönetmen Roland Emmerich orijinali ile bizi keşfedilmemiş bölgeye attı Yıldız Geçidi film. Kurt Russell ve James Spader’ın liderliğinde, evrenin sırlarını çözen gizemli ve çok dairesel bir kalıntı olan Yıldız Geçidi geçidiyle tanıştırıldık. ile doğrudan videoya devam filmleri dünyasına hızlı ileri sarın Yıldız Geçidi: Süreklilik Ve Yıldız Geçidi: Gerçeğin Gemisi. Bu filmler en sevdiğimiz karakterleri geri getirdi ve destanı zamanda yolculuk maskaralıkları ve sağlam sonuçlar karışımıyla sürdürdü.

Her filmin, portalın etrafında odaklanan benzersiz bir anlatı sunduğu ve listemizde aşağı inerken onları en kötüden en iyiye doğru sıraladığı Stargate filmlerinde bir yolculuğa çıkalım.

Teknory