En kötüden en iyiye sıralanan 5 Battlestar Galactica filminin tümü

“Battlestar Galactica”dan Ron Moore, Tricia Helfer, Katee Sackhoff, Jamie Bamber ve David Eick (Fotoğraf: Albert L. Ortega/WireImage) Tüm filmlerini en kötüden en iyiye doğru sıralarken efsanevi Battlestar Galactica serisini tekrar ziyaret edelim. Bu fantastik destanı takdir etmenin zamanı geldi. Battlestar Galactica – insan dramını bilim kurguyla harmanlayan, düşündürücü temalar ve zengin yazılmış karakterlerle hepsini destansı […]

En kötüden en iyiye sıralanan 5 Battlestar Galactica filminin tümü

“Battlestar Galactica”dan Ron Moore, Tricia Helfer, Katee Sackhoff, Jamie Bamber ve David Eick (Fotoğraf: Albert L. Ortega/WireImage)

Tüm filmlerini en kötüden en iyiye doğru sıralarken efsanevi Battlestar Galactica serisini tekrar ziyaret edelim.

Bu fantastik destanı takdir etmenin zamanı geldi. Battlestar Galactica – insan dramını bilim kurguyla harmanlayan, düşündürücü temalar ve zengin yazılmış karakterlerle hepsini destansı bir hayatta kalma mücadelesinde birleştiren bir anlatı.

Battlestar Galactica franchise’ı kırk yılı aşkın bir süredir: 1978’deki ilk çıkışı ve 2004’teki müthiş yeniden tasarımı, bilim kurgu eğlencesinde bir temel olarak saygın bir yer tutuyor. İnsan kimliğinin, ahlakının ve hayatta kalmanın felsefi keşfine derinlemesine inen hikaye ve olay örgüsüne derin anlatılar ekleyerek bilimkurgu türünü yükselten bir uzay macerasından daha fazlası olduğunu kanıtladı. Yıldız gemisi savaşlarının benzersiz karışımı, duyarlı AI ırkı, Saylonlar ve ham insan dramasıyla ilgili sorunlar, bugüne kadar dünya çapındaki izleyicilerde yankı uyandıran eğlenceli ve sürükleyici bir dünya yaratıyor. Politik yorumların kullanılması ve insanlığın teknoloji ile ilişkisi hakkında önemli soruların sorulması setler Battlestar Galactica diğer bilimkurgu serilerinden ayrı.

1978’de ilk dalgasını yaptığından beri, bu franchise gelişti, yeniden ortaya çıktı ve genişledi. Bunlar arasında en dikkat çekici olanı, hayranlarına dünyanın içinde gezinmeleri için yeni ve heyecan verici yollar sunan televizyon filmleridir. BSG Evren. Bu yazıda, hepsini sıralayacağım Battlestar Galactica filmler, her biri oldukça büyük bir gerilim, siyaset ve varoluşçuluk yapbozunun benzersiz bir parçası.

İster Ronald D. Moore’un 2003 mini dizisi olsun, ister koltuğunuzun ucundaki macera Usturaveya düşmanın bakış açısı keşfedildi planher film, seride ve hayranlarının kalbinde benzersiz ve unutulmaz bir etki yarattı.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow