En komik 10 Batman mem’i

Gotham Şehri’nin Kara Şövalyesi’nin yalnızca gölgelerde suçla savaşan kanunsuz bir kişi olmadığını biliyor muydunuz? Batman meme’leri söz konusu olduğunda da kendisi bir süperstar. Süper kahraman filmlerinin canlı dünyasında bir filmin başarısını belirleyen yalnızca gişe rakamları değildir. Favori karakteriniz sağa sola meme’leniyorsa, internetin en komik sakinlerinin ilgisini çektiğini bilirsiniz. Çoğu kişi için memler günümüzün heyecan barometresidir; […]

En komik 10 Batman mem’i

Gotham Şehri’nin Kara Şövalyesi’nin yalnızca gölgelerde suçla savaşan kanunsuz bir kişi olmadığını biliyor muydunuz? Batman meme’leri söz konusu olduğunda da kendisi bir süperstar.

Süper kahraman filmlerinin canlı dünyasında bir filmin başarısını belirleyen yalnızca gişe rakamları değildir. Favori karakteriniz sağa sola meme’leniyorsa, internetin en komik sakinlerinin ilgisini çektiğini bilirsiniz. Çoğu kişi için memler günümüzün heyecan barometresidir; bir film, küçük, paylaşılabilir kahkahalara dönüşene kadar gerçek anlamda iz bırakmış sayılmaz. Ve dürüst olalım, bu arenada kim üstün geliyor? Gotham’ın Kara Şövalyesi Batman’den başkası değil. Eminim o Bu yüzden kendisiyle gurur duyuyor.

İster inanılmaz derecede zengin maskaralıkları olsun ister saçma sapan tavırları olsun, Bruce Wayne’in ikinci kişiliğinde doğası gereği kıkırdamaya değer bir şeyler var. Bu meme şovundaki tek yıldız Batman değil; onun güvenilir yardımcısı Robin de sıklıkla kendisini bu memelerin içinde buluyor. Ancak mizah, Batman’in espriler yapmaya çalışmasından kaynaklanmıyor. O sadece her zamanki gibi pişmanlık duymayan hali. Yarasa’yı bu kadar meme-değerli kılan şey, bir miktar narsisizm içeren bu özgünlüktür. Peki hayran kitlesi? Tabi buna doyamıyoruz.

Batman’in gösterişli kostümünden imza saç stiline kadar, mem dünyasında her şey adil bir oyundur. İşte kahvemi o kadar sık ​​tükürmeme neden olan 10 Batman memi: Bunu yazmayı bitirmek için onu bırakmak zorunda kaldım.

1. Tereddüt etmeyin.

2. Bu onu biraz ürkütücü kılıyor.

3. “BEN GECEYİM, ANNE!”

4. Yalan nerede?

5. İzledikten sonra kesinlikle ben Yarasaadam.

6. Aslında ben Edward Takımıydım.

7. Bu mükemmel bir nokta.

8. Bu tweet’in cinayetten hapse girmesi gerekiyor.

9. Süper kahramanların da düzenli hayatları vardır.

10. Bunu açıkla Clark.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow