One Punch Man 3. Sezon: Yayın tarihi tahmini, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Terry Ah ❘ Yayınlanan: 2022-12-05T08:10:00 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-05T07:48:18 Aşırı güçlü ana karakter Saitama’nın dönüşüyle ​​birlikte serinin yeni düşmanı olan One Punch Man 3. Sezon duyuruldu. İşte yeni sezonla ilgili söylentili çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası dahil olmak üzere bilmeniz gereken her şey. One Punch Man, başka bir mangaya dayanan bir mangaya […]

One Punch Man 3. Sezon: Yayın tarihi tahmini, oyuncular, olay örgüsü, daha fazlası

Yayınlanan: 2022-12-05T08:10:00

Güncellenmiş: 2022-12-05T07:48:18

Aşırı güçlü ana karakter Saitama’nın dönüşüyle ​​birlikte serinin yeni düşmanı olan One Punch Man 3. Sezon duyuruldu. İşte yeni sezonla ilgili söylentili çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, olay örgüsü ve daha fazlası dahil olmak üzere bilmeniz gereken her şey.

One Punch Man, başka bir mangaya dayanan bir mangaya dayanan popüler anime dizisidir. Orijinal kaynak materyal, neredeyse karalama benzeri çizimleriyle tanınır, ancak gelişigüzel çizimlerini güçlü anlatı uygulamasıyla oluşturur.

Anime uyarlamasındaki ilk iki sezonu iyi karşılandı ve hayranlar üçüncüsünü duymayı bekliyor. Ve evet, One Punch Man 3. Sezon gerçek bir şey, çok yakında ekranlarınızda.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

18 Ağustos 2022’de resmi One Punch Man Twitter sayfası, 3. Sezonun nihai çıkışını açıklayan bir tanıtım resmi yayınladı. O zamandan beri, çıkış tarihi tahmini, oyuncular ve olay örgüsü ve daha fazlası dahil olmak üzere öğrendiklerimiz burada.

İçindekiler

One Punch Man 3. Sezon çıkış tarihi tahminleri

One Punch Man 3. Sezon için şu an için resmi bir çıkış tarihi yok. Üretim çalışmaları devam ediyor ve 2023’te çıkması bekleniyor. 2022 Ağustos ayının ortalarında duyurulduğu için, tahmini çıkış tarihi 2023’ün ilk yarısı içinde. .

İlk sezonun çıkışından yaklaşık dört yıl sonra, 2019’da yayınlanan One Punch Man 2. Sezon düşünüldüğünde, 2023’ün başları One Punch Man 3. Sezonun çıkış tarihi için çok mantıklı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Tabii ki, bu önceden var olan modellere dayanan tamamen spekülasyon olarak kalır. Resmi çıkış tarihi açıklandığında sayfanın güncellenmesini bekleyin.

One Punch Man 3. sezon oyuncuları

Oyuncu kadrosunun 1. ve 2. Sezon arasında nasıl değişmediğine bakılırsa, oyuncu kadrosunun çoğunluğunun One Punch Man 3. Sezon için aynı kalması bekleniyor. İşte ana Japon oyuncu kadrosu:

  • Saitama (Makoto Furukawa)
  • Genos (Kaito Ishikawa)
  • Garou (Hikaru Midorikawa)
  • Kral (Hiroki Yasumoto)
  • Tatsumaki (Aoi Yuuki)
  • Fuburki (Saori Hayami)
One Punch Man 3. sezonVİZ Medya

Oyuncu kadrosunun çoğunluğu One Punch Man 3. sezon için aynı kalacak.

Liste, One Punch Man 3. Sezon için daha fazla karakter ve fragman ortaya çıktıkça güncellenecektir.

One Punch Man 3. Sezon Konusu

Tanıtım görseline bakılırsa, One Punch Man 3. Sezonun konusu muhtemelen Garou’ya odaklanacak. Ağır spoiler vermekten kaçınmak için, manga muhtemelen 3. Sezonda yer alacak tüm olay örgüsünü geçtiği için, belirli anlatı noktaları hakkında başka bir şey söylenmeyecektir.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Ancak merak edenler için mangada One Punch Man 2. Sezon 84. Bölümde sona erdi. Bu nedenle, 3. Sezon büyük olasılıkla 85. Bölüm’de başlar. Yalnızca tanıtım görseli paylaşıldığı için, One Punch Man 3. Sezon’un tam olarak hangi yayları kapsayacağını ölçmek zordur.

Teknory